X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne dla tych które biorą clostilbegyt
Odpowiedz

dla tych które biorą clostilbegyt

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • JustynaP Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny potrzebuję informacji jak ten lek działa na wasze obserwacje, cykl, temperaturę.

    Po śmierci dziecka 2m-ego
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie na temp. nie ma wpływu, co do cyklu to zależy w które dni i jaka dawka leku jak brałam od 5 do 9dc to cykle miałam 30-31dni a bez clo miałam do 35dni i więcej a jak brałam clo od 3 do 7dc to cykle trwały 30-28dni a brałam 2x1 tabl. dlatego ważne jest monitorowanie. Ja w cyklach w których brałam od 5 do 9 dc to praktycznie nie miałam żadnych objawów, raz miałam tylko zawroty głowy i to było w szczęśliwym cyklu ale ciążę straciliśmy :( a w cyklach od 3 do 7dc czułam nawet kiedy była owulacja...jednak trzeba pamiętać, że co organizm co inna reakcja nie ma co patrzeć która jak się czuła. Pamiętaj o monitorowaniu i będzie dobrze :) powodzenia <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu masz kilkaset postow na forum na ten temat https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/clo,15.html

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ