Forum Starając się - ogólne dla tych które biorą clostilbegyt
Odpowiedz

dla tych które biorą clostilbegyt

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • JustynaP Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 16 sierpnia 2014, 12:16

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  dziewczyny potrzebuję informacji jak ten lek działa na wasze obserwacje, cykl, temperaturę.

  Po śmierci dziecka 2m-ego
 • Magda_lena88 Autorytet
  Postów: 1837 3255

  Wysłany: 16 sierpnia 2014, 12:48

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  u mnie na temp. nie ma wpływu, co do cyklu to zależy w które dni i jaka dawka leku jak brałam od 5 do 9dc to cykle miałam 30-31dni a bez clo miałam do 35dni i więcej a jak brałam clo od 3 do 7dc to cykle trwały 30-28dni a brałam 2x1 tabl. dlatego ważne jest monitorowanie. Ja w cyklach w których brałam od 5 do 9 dc to praktycznie nie miałam żadnych objawów, raz miałam tylko zawroty głowy i to było w szczęśliwym cyklu ale ciążę straciliśmy :( a w cyklach od 3 do 7dc czułam nawet kiedy była owulacja...jednak trzeba pamiętać, że co organizm co inna reakcja nie ma co patrzeć która jak się czuła. Pamiętaj o monitorowaniu i będzie dobrze :) powodzenia <3

  relghdgecegtmzr9.png

  P6dtp2.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 16 sierpnia 2014, 12:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Tu masz kilkaset postow na forum na ten temat https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/clo,15.html

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania i rozwój

W OvuFriend mocno wierzymy, że moc danych może zrewolucjonizować kwestie związane z płodnością i wesprzeć wiele kobiet w poznaniu swojej płodności, szybszym zajściu w ciążę lub wykryciu na wczesnym etapie potencjalnych problemów ze zdrowiem hormonalnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego