Forum Starając się - ogólne długa faza lutealna
Odpowiedz

długa faza lutealna

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 stycznia 2015, 13:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, czy któraś z Was wie coś na temat długiej fazy lutealnej? Moje trwają po 18 dni...

• Tova33 Autorytet

Wysłany: 22 stycznia 2015, 18:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dużo... U mnie ostatnio trwała 16 dni. Niestety nie wiem za wiele, ale to że jest długa to chyba nie najgorzej. Gorzej jak by była za krótka. Tyle, że dłuży się. Jeśli zawsze tak masz to chyba nic złego. Jeśli byś miała zawsze krótsze, a nagle taką długą to mogła to być ciąża biochemiczna. Nic więcej nie umiem powiedziedć.

jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego