X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne długie cykle
Odpowiedz

długie cykle

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 28 października 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój cykl trwa już 43 dni @ nie ma test - 0 objawów ;( co jest ?????
    9a1cc41e9fe8818e2f93692eb7754b5e.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 11:38

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz, kiedy miałaś owulację? Przesuwa się owulacja = wydłuża się cykl. To normalne. Kiedy zwykle owulujesz?

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 28 października 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje cykle trwają przeważnie co 32-33 Dni. @ powinna być 16-17 październik.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze, widocznie owulacja się jednorazowo przesunęła. Może miałaś jakąś chorobę albo stres, albo po prostu sama z siebie się przesunęła. Jeżeli wiesz jakiej długości masz fazę lutealną, to policzysz sobie termin następnej @ dodając długość fl do dnia owulki :)

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 28 października 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam przeziębiona jakieś 2 tyg temu. Nigdy tak nie miałam , żeby się tyle spozniał, puki nie ma @ jest nadzieja

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 28 października 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola....Ja mam cykle 30 dniowe.I 4 cykle temu mój wykres był książkowo ciążowy doszło do 40 dnia cyklu tempka 37 nadal, na 41 przyszła @ z tempką 37..ja nawet badanie krwi zrobiłam 40 dniu wyszła 1,2 i nadzieja umarła.Stwierdziłam że za bardzo o ciązy myślałam w tym cyklu,dlatego się cykl wydłużył.Nie ma co się nakręcać co ma być to będzie.Skoro owulka Ci sie przesunęła i ta tempa 37.10 na początku cyklu to tez zaburzył wykres.I to jeszcze nie wiadomo czy owulka była w tym dniu..no chyba że monitoring miałaś.Ja sądze ze @ będzie na dniach..Poczekasz zobaczysz co czas pokaże.Ja już tyle rozczarowań przeżyłam że wiem jak to jest

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 12:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj na wykresie ewidentnie widać, że owulka była 11-12 dni temu, więc dopiero w najbliższych dniach jest termin @. Możesz w zasadzie już testować, ale jeśli chcesz pewniejszy wynik, to gdzieś za 2-3 dni.

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 28 października 2014, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje cykle zazwyczaj trwają 34-38 dni a jeden w tym roku trwał aż 52. Mój gin nie zaniepokoił się tym, więc podejrzewam że tak czasami jest.

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 29 października 2014, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:29

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ