X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długie cykle - starania o ciążę
Odpowiedz

Długie cykle - starania o ciążę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszystkich. Mam 24 lata , z mężęm postanowilismy postarać się o nowego członka rodziny ale ... moje cykle to porażka trwają około 43 dni i dopiero od tego cyklu zanotowałam owulację (dzięki objawom i testowi owu) w 28 dniu cyklu Współżyliśmy trzy dni pod rząd i teraz zastanawiam się czy w ogóle powinnam napalać się ,że może się uda ? wiem, ze test nalezy zrobic w dniu spodziewanej @ ale tak się zastanawiam czy pomimo długich cykli mogło się udać...

  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 12 października 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podobnie. Moje cykle są długie. Owulacja okolo 30 dnia cyklu a ostatnio nawet okolo 40. Dwa lata wspolzylam bez zabezpieczania ale bez specjalnego śledzenia owulacji i nie zaszlam w ciążę. Teraz trzy cykle przy późnych owulkach obstawilam dobrze wspolzyciem i dalej w ciazy nie jestem. Nie nakrecaj sie zbyt wczesnie. Ja juz tyle testów ciazowych robilam że szkoda mówić. Teraz test Zrobie dopiero jesli okres nie przyjdzie w spodziewanym terminie. Tu na forum jest kilka dziewczyn które zaszly w ciążę przy późnej owulacji ale mi gin powiedział że komórka jajowa z późnej owu jest gorszej jakości i marne szanse na sukces. Oczywiście życzę Ci ciąży ale wyluzuj i nie napalaj sie. Łatwiej wtedy znosi sie pojawienie okresu....

    Felicja lubi tę wiadomość

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, muszę wyluzować , zabrać się za to jak człowiek i na spokojnie, po prostu bardzo chciałabym mieć dziecko . Teraz zmieniam ginekologa ponieważ mój lekarz przestał jakkolwiek interesować się tym z czym się do niego przychodzi , jeździ na wakacje co miesiąc , nie ma z nim kontaktu itd. Znowu będę musiała zaczynać wszystko na nowo (badania hormonalne itd) ehh jedne dziewczyny zachodzą w ciąże na zasadzie "wpadki" albo z głupoty na imprezie a kobiety ,które bardzo chcą mieć dziecko akurat nie mogą go mieć... Dziękuję za odpowiedź , dobrze wiedzieć ,że są osoby o podobnych problemach i można się wymienić doświadczeniami.

    daktylek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dwa dni temu dostałam okresu więc moja nadzieja ,że mogę być w ciąży legła w gruzach...

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 25 października 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicja wrzuc na luz jestes mloda jeszcze. Rok mozesz sie postarac bez cisnienia. A co do cykli to jezeli owulka wystepuje (mozesz pojsc na usg i sprawdzic) to nie wazne w ktorym dniu, zachodzi sie tak samo. Problem w tym ze czasami wdlugich cyklach nie ma owu i dlateho sadlugie no i wtedy trzeba znalezc tego przyczyne ( w hormonach najczesciej). Powodzenia

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • JestemMarzycielka Ekspertka
    Postów: 303 54

    Wysłany: 31 października 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich, ja również miałam długie cykle ponad 40 dni. A od 4-5 miesięcy mam po 25,21,27 dni. Skad to się wzielo?

    i81xxzdvdk9o3z3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepeiej zapytać lekarza, nieregularne miesiączki mają różne podłoże

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ