X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długie plamienie w połowie cyklu
Odpowiedz

Długie plamienie w połowie cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lissa9908 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 maja 2023, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mam 24 lata, w miarę regularnie miesiączkuje, od marca zaczęliśmy z mężem starać się o dziecko. Zazwyczaj miałam dość bolesne miesiączki, odkąd zaczęliśmy starania są niemal bezbolesne. W marcu się nie udało, w kwietniu też niestety nie. Ostatnią miesiączkę miałam 4 maja. W sobotę 20 maja wyszedł mi pozytywny test owulacyjny i pojawiło się parę kropel krwi. Jak sądziłam plamienie owulacyjne, więc doszło do stosunku. Od niedzieli tego plamienia przybywało, jednak widoczne było tylko na papierze podczas korzystania z toalety, nie potrzebowałam podpasek bo bielizny nie brudzi. Niestety dziś 29 maja a plamienie nadal trwa. Pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego w połowie cyklu i nie mam pojęcia co może oznaczać. Pomocy. Czy powinnam już zgłosić się do lekarza czy jest szansa na dzidziusia?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ