Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 listopada 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten miesiąc do dupy to fakt. Czasami doła lapalam. Ale nikomu nic nie mówiłam.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 22 listopada 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia i tak twarda jesteś że się mężowi nie oddałaś :-)

    Janess, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, werni lubią tę wiadomość

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 23 listopada 2018, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna wspolczuje kosztow prawnika ale oni niestety wiedza jak sie cenic.

    Janess przykro mi z powodu bety :-(


    A ja tak z innej beczki czy sa tu jakies dziewczyny z uk ?

    nick nieaktualny, Janess lubią tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Ewa1984 Autorytet
    Postów: 337 226

    Wysłany: 23 listopada 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    Krystyna wspolczuje kosztow prawnika ale oni niestety wiedza jak sie cenic.

    Janess przykro mi z powodu bety :-(


    A ja tak z innej beczki czy sa tu jakies dziewczyny z uk ?

    Ja :)

    nick nieaktualny, Toonney lubią tę wiadomość

    c55frjjgkyizwxfz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess przykro mi z powodu bety.. ale nie podajemy sie trzeba walczyć dalej!
    Hipi nie ma mnie mnie na tej grupie ale proponowac sprzesaz nasienia?? grubo...

    ja mam dzis znowu *ujowy dzien...mnie dalej wszystko strasznie boli :( te @ przy endomendzie sa okropne :( no i dzies wieczorem pierwsza dawka dostinexu no to bedzie jazda w weekend heh ale czego sie nie robi

    Janess, nick nieaktualny, nick nieaktualny, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:

    Motylku to czekamy... strasznie długo :-/
    A kiedy pojawi się suwak? Ja tu czekam!

    Właśnie wstawiłam :)

    nick nieaktualny, Ewa89_89, Janess lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 listopada 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja w pracy od rana do 18.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 23 listopada 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znowu zjadłam kebaba. Powieście mnie. Wczoraj kupiłam chleb bez glutenu w kierunku dobrej diety a dzisiaj kebab!

    Janess, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 23 listopada 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Właśnie wstawiłam :)

    Lubie to!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 23 listopada 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa1984 wrote:
    Ja :)

    A skad w uk jestes? Mialas tutaj ivf ?

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    A ja znowu zjadłam kebaba. Powieście mnie. Wczoraj kupiłam chleb bez glutenu w kierunku dobrej diety a dzisiaj kebab!

    Boże ale bym zjadła.
    Póki co jem twarożki na zmianę z jogurtem naturalnym.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 listopada 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym pizze zjadła mmmm :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 23 listopada 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pizza tez za mną chodzi, a obok mamy taka włoska pizzerie i maja dzisiaj promocje bo black friday. No nic... nie dam się skusić. Może jutro sama zrobię pizze :-)

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 23 listopada 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess pij a ja będę włosy trzymać.
    Moje kółko bezpłodnych lasek dzisiaj wali bimber, a ja dalej piwo 0% i chyba będę robić za kierowcę :-(

    nick nieaktualny, Janess lubią tę wiadomość

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 listopada 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam pizze w telepizzy 3 za 13.99 czy jakoś tyle :)
    Dla siebie peperoni dla mojego hawajska i pizza kebab :)

    Janess, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, moje AMH to 1,66. Błagam Was powiedzcie mi czy to dobrze..Dostałam palpitacji serca. Płaczę z nerwów..

    Janess lubi tę wiadomość

  • Ewa1984 Autorytet
    Postów: 337 226

    Wysłany: 23 listopada 2018, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre. Nie rycz juz :)

    Wszedzie pisza ze Stężenie hormonu pomiędzy 3,0 a 1,0 ng/ml oznacza prawidłowy poziom AMH dla kobiet w wieku rozrodczym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2018, 23:26

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Janess, werni lubią tę wiadomość

    c55frjjgkyizwxfz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa1984 wrote:
    Dobre. Nie rycz juz :)

    A nie za niskie?

  • Ewa1984 Autorytet
    Postów: 337 226

    Wysłany: 23 listopada 2018, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    A nie za niskie?

    O kurła...

    Fajne to AMH, takie nie za niskie.

    =)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Janess, werni lubią tę wiadomość

    c55frjjgkyizwxfz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa1984 wrote:
    O kurła...

    Fajne to AMH, takie nie za niskie.

    =)

    Sorki, nie widziałam edycji Twojego posta.

‹‹ 500 501 502 503 504 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ