X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dni niepłodne
Odpowiedz

Dni niepłodne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karoli94 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 15 października 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam staraczki ; )

    Mam takie pytanie , możliwe że kiedyś tu już takie padło ale nie trafiłam na nie .
    Czy jeżeli przytulałam się z ukochanym dwa dni przed dniami plodnymi to jest możliwość że to jednak wyjdzie i moge zajść w ciążę ? Czy któraś z was tak miała ?

    Jus1985 lubi tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 15 października 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Istnieje takie prawdopodobieństwo. Średnio plemniki żyją ok 2 doby. W innych przypadkach krócej ale są też takie sytuacje, kiedy przeżywają do 5 dni :)

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Karoli94 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 15 października 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju , mam nadzieję że tym razem się uda . Mój facet wyjechał więc nie ma możliwości bliskosci czesciej . A bardzo byśmy chcieli maleństwo :)

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 15 października 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoli94 wrote:
    Czy jeżeli przytulałam się z ukochanym dwa dni przed dniami plodnymi to jest możliwość że to jednak wyjdzie i moge zajść w ciążę ? Czy któraś z was tak miała ?
    Czuję się jakbym czytała bravo girl
    Od samego przytulania w ciążę nie zajdziesz... no chyba że się całowaliście 2smiejsie.gif
    żarcik taki
    Dziewczyno nie nakręcaj się, nie denerwuj, spokojnie czekaj. Będzie co ma być. Trzymam kciuki za zieloną kropeczkę u Ciebie

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Karoli94 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 15 października 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam "przytulałam" zeby to jakoss grzeczniej okreslic .
    Dziekuje za wsparcie ja tez trzymam kciuki aby tym razem wyszlo ..

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 15 października 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoli94 wrote:
    Napisałam "przytulałam" zeby to jakoss grzeczniej okreslic .
    Dziekuje za wsparcie ja tez trzymam kciuki aby tym razem wyszlo ..
    Wiem wiem o co chodziło, ale siedze cały dzień przed komp i już taka zmulona byłam że jak przeczytałam to głupawka mnie wzięła z tego zmęczenia ;P

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Karoli94 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 15 października 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak często mam jak na internecie natrafię gdzieś na taką wypowiedź .
    A najczęsciej jeżeli wiem że piszą to 14-15 latki :)
    I najgorsze jest to że kobiety które tego chcą , starają się i nic z tego , a takie dziewczynki wpadają za pierwszym razem ; (

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 15 października 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaloli- każdy z nas ma inny los pisany.:) Nie zazdrośćmy im, bo dla niech to ogromne wyzwanie i jakby mogły, to często z radością by tę ciążę nam(a właściwie wam, bo ja już mam:P) oddały:)
    Wiem, bo czekam na obronę pracy lic właśnie o nieletnich matkach;)

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutka wrote:
    Kaloli- każdy z nas ma inny los pisany.:) Nie zazdrośćmy im, bo dla niech to ogromne wyzwanie i jakby mogły, to często z radością by tę ciążę nam(a właściwie wam, bo ja już mam:P) oddały:)
    Wiem, bo czekam na obronę pracy lic właśnie o nieletnich matkach;)
    I coz tam ciekawego wybadalas (zakladam, ze o Twoja prace chodzi)? Sorki wielkie, ale z perspektywy starej baby pozwole sobie na cierpki stereotypowy komentarz: malolaty do ksiazek, a do lozka to z pluszowym misiem! Co to do cholery za wychowanie, zeby sie smarkula po katach gzila!

    ulek lubi tę wiadomość

  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3809 4486

    Wysłany: 19 października 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owszem pleminiki mogą przeżyć do 2 dni.. ale muszą mieć odpowiedni śluz do tego.. :) "usypiają sobie" i czekają na jajeczko :)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 34🧔🏻‍♂️ 40
    💊 Euthyrox N 25

    grudzień ❤️‍🩹
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Japoneczka z Porcelany wrote:
    Owszem pleminiki mogą przeżyć do 2 dni.. ale muszą mieć odpowiedni śluz do tego.. :) "usypiają sobie" i czekają na jajeczko :)

    skurwysynki u mnie to chyba śpią cały czas i w dupie mają jajeczka moje :/ :)

    nezumi, rybka lubią tę wiadomość

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 22 października 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    skurwysynki u mnie to chyba śpią cały czas i w dupie mają jajeczka moje :/ :)
    hahaha! świetnie to ujęłaś :D

    swoją drogą nie wiem co jest złegow słowie seks. przytulanie faktycznie kojarzy się z brawo girl :) kiedyś czytałam i były tam przykłady typu: przytulałam się z chłopakiem i on miał wytrysk. byliśmy w ubraniach, czy będę w ciąży?

    spokojnie karoli co ma być to będzie. dobrze rozumiem że masz 19 lat?

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ