X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie leniwie, strasznie jestem snieta. Pogoda tak na mnie dziala. No i 4 dzien plamien gownianych (doslownie, taki maja kolor :P)

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 29 marca 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Vuko :-) . Ja jestem strasznie zdołowana dziś :-( . Za dwa dni badanie drożności jajowodów i troche się denerwuje, do tego moj Miś ma złe wyniki badania nasienia :-( . Dziewczyny skąd macie tyle siły? Co prawda to moj 10 cykl starań dopier (aż?) ale mam już dość wszystkiego :-(. Co chwile nowe przeszkody :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie poddalam tak mi sie chcialo spac ze sie poozylam i usnelam;/ prawie 2 godz spalam i nadal mi sie chce...
    /
    Vuko przykro mi a zawsze masz tak dlugie plamienia przed @?
    Wrobelku bywaja gorsze dni ale jakos daje rade :)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 29 marca 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:46

  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 29 marca 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    A ja dzis tez fatalnie sie czulam. Bol na owu plus bole krzyza, mldlosci (albo po b6 albo to metformax bo wczesniej bralam glucophage ale sie nie da ju dostac) czuje sie srednio. Niech juz przyjdzie owuuuu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbelek wrote:
    Dziękuje Vuko :-) . Ja jestem strasznie zdołowana dziś :-( . Za dwa dni badanie drożności jajowodów i troche się denerwuje, do tego moj Miś ma złe wyniki badania nasienia :-( . Dziewczyny skąd macie tyle siły? Co prawda to moj 10 cykl starań dopier (aż?) ale mam już dość wszystkiego :-(. Co chwile nowe przeszkody :-(
    powodzenia kochana, bądź dzielna :*

    mój w tym tyg ma robić badania nasienia, też się boję jak wyjdą..

    jutro ide zbadać prolaktyne, testosteron i SHBG, to będzie mój 3dc.
    opłaca sie też zrobić FSH i LH, jak myślicie? (sorry ale nie pamietam w którym dniu powinno sie je robic, wszedzie co innego napisane)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 29 marca 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:)Dziś juz nie przywitalo Nas słoneczko;-( i od razu gorszy humor....Dziewczyny, podpowiedzcie czy ja coś źlę robię czy poprostu to inna przyczyna? Dziś mój 16 dzień cyklu, cykle ostatnio 26 dniowe, w czwartek test owulacyjny pozytywny....czułam sie na owulacje, ból jajników był, śluz także. Kochaliśmy sie z mężem wtedy często.....ovufriend jesdnak nie wyznaczył mi owulacji, poniewaz nie mam wzrostu temperatury....mierze tak jak się powinno, rano w tym samym miescu o tej samej porze....termometrem elektronicznym.....czyzby do owulacji nie doszło....?juz wariuję nie umiem odpedzic tych mysli o chęci posiadania dziecka;( mam doła....

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 30 marca 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Benia a zmianę czasu wzięłas pod uwagę? Bo to tak jakbyś teraz mierzyłas temp godzinę wcześniej wiec i temperatura niższa;) przynajmniej mi się tak wydaje;)
    no tak,zupełnie o tym zapomnialam...zaznaczę tak jakbym o 5.00 mierzyła...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 30 marca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja ide w czwartek na usg czy mialam owulke, niestety ginka tylko przyjmuje w czwartki. Podobno powinnam dostac wczoraj, zobaczymy. W 11dc mialam 16 mm w prawym jajniku.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 30 marca 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :)

    benia30 może ovufriend jeszcze wyznaczy Ci owu. Ja tak miałam w zeszłym cyklu. Najpierw nagle po paru dniach wskoczyło na 10dc, a później na 16dc. Chyba dlatego że śluz był do 15 dc.

    BTW dziewczyny czy któraś się orientuje jak to jest ze śluzem płodnym - w dniu owulacji znika? dzień przed? dzień po?

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 30 marca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Cholera, a jak pierwsza temperature mierze to to nie ma znaczenia? Dziewczyny wie któraś coś na temat zajścia w ciaze przy padaczce? Tzn mialam ja jako dziecko, brałam leki ale już od lat mam spokój... Tylko jak czytam to dziewczyny z epilepsja mają problemy... A co z tymi które się wyleczyly?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 30 marca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:47

    benia30 lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 30 marca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakreconej mozesz zaznaczyc babelka :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 30 marca 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    To Ci raczej nic nie da lepiej zmień pomiar i zostaw godzinę tak jak jest , tylko w notatkach zaznacz zmianę czasu . Dodaj do pomiaru z niedzieli i z dzisiaj 0,1 ° i wyjdzie Ci to samo jakbyś normalnie zmierzyła, jakby nie było zmiany czasu.
    tak tez zrobiłam i owulacja wyznaczona na 27 marca, tak jak czułam, działaliśmy więc mam nadzięję, że się uda:)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 30 marca 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:47

    benia30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuje Morwa:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2015, 10:23

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 30 marca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    W jakim wieku miałaś padaczkę? Dokładnie ile miałaś lat jak miałaś ostatni atak ? Mój mąż miał stwierdzaona epilepsje jak był miały dostał leki i trochę je brał aż wreszcie jakiś inny bardziej kumam lekarz stwierdził ,że to nie epilepsje tylko on tak reagował na gorączkę i nawet na lekki stan podgoraczkowy i to jest normalne u dzieci do bodajrze 10 roku życia. No i mu przeszło. Pierwszej części pytania dotyczącego temperatury nie rozumiem , nie wiem o co konkretnie pytasz ;)

    To ja padaczke raczej mialam bo mam albo mialam (nie wiemczy mozg jest w stanie to nadrobic) zmiany w mozgu. Ja mialam ataki nie typowej padaczki tylko po prostu zawieszalam sie na chwile, patrzylam w jedno miejsce, a pozniej odwieszalam i wracalam do poprzednio wykonywanej czynnosci jak gdyby nic sie nie stalo. ostatni atak mialam jak bylam chyba w 3 klasie, pozniej bralam leki i nic mi sie bylo w czasie ich stosowania, nastepnie odtsawilam i od tamtej pory nic sie nie dzieje. Nie biore lekow od 11 albo 10 roku zycia. Jakos tak.
    werni wrote:
    Zakreconej mozesz zaznaczyc babelka :)
    oo, a gdzie ona sie podziewa? czemu do nas nie zaglada? wiesz cos?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ