Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 11 listopada 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ale biorę duphaston od dnia po owulacji wiec może swój naturalny mam też dobry...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, że nie sprawdzałaś :/ Jutro test,beta? Bo patrzę, że dzisiaj ostatni dzień z dupkiem masz

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 11 listopada 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Kas a ty mialas kolo 10 dpo albo pozniej jakieś delikatne skurcze? Ja dzis mialam i po nospie przeszło... Nie wiem czy dalej mogę mieć nadzieję
    W tym cyklu nie mialam żadnych objawów, kompletnie nic. Ale każda z nas jest inna. Dalej trzymam kciuki:-) ja jutro idę na 3 bete, dziś mam jakieś pulsowanie jajników, mam nadzieję ze to nie pozamaciczna:-(

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 11 listopada 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez się tego boje...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 12 listopada 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musimy być dobrej mysli

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 19 listopada 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl co u ciebie?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 19 listopada 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ :-(. Od jutra druga dawka clo i dzis włączyłam tez inofem bo po samym clo te pecherzyki słabo rosły, takie minimum czyli 1,5 mm dziennie a jak przestałam brać to ledwo 1 mm także owu była 16 dc i pękł jak miał tylko 19-20 mm i po podaniu pregnylu. Tym razem może będzie coś szybciej... Monitoring i tak będę miała wiec zobaczymy. Zapisałam się do bioenergoterapeuty może mnie też odblokuje jakoś bo za dużo myślę o dziecku i może w jakiś sposób się zablokowalam?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 19 listopada 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poronilam, mialam wirus zoladkowy potem dostalam już krwawienie. Pecherzyk widoczny na usg mam nadzieje ze wszystko samo sie oczysci:-(

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 19 listopada 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj przykro mi... Kurde no... A nie bralas duphastonu?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 19 listopada 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bralam, to jedynie opoznilo okres o 2yg.tak pewnie szybciej bym poronila, pecherzyk zatrzymał się na 5tc

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 23 listopada 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykre :( Ale ciąże po poronieniach są silniejsze, może teraz się uda?

    Ja nadal nie mogę się starać, więc raczej 2 kresek w tym roku nie zobaczę :( Będzie trzeba przełożyć na następny rok..

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię teraz przerwę zimową, starania rozpoczne najszybciej w lutym:-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

‹‹ 140 141 142 143 144
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ