X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do trzech razy sztuka, dwie nieudane proby mam juz za sobą
Odpowiedz

Do trzech razy sztuka, dwie nieudane proby mam juz za sobą

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kamilaj-19 Koleżanka
    Postów: 44 11

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta, postanowilam stworzyć nowy temat. Może znajdzie się tutaj jakaś bratnia dusza , która przechodzi przez to samo, Która zrozumie co ja czuję.. Jestem po dwóch poronieniach:( pierwsze jak mialam zaledwie 18 lat i drugie w grudniu 2012:( Po zrobieniu róznych badań ( OD KARIOTYPU PO TARCZYCE I INNE) Staramy się z obecnym partnerem od miesiaca o nasze maleństwo ... Niestety nie wychodzi.. Boję się trochę , że kolejna proba skończy się dla Nas żle:( Ma ktoś podobne doświadczenia?? Może którejś udało się za tym trzecim razem i potrafi mnie wesprzec chociaż slowem otuchy ... nadzieji , że w koncu nadejdzie czas ze i ja przytule swoje maleństwo do siebie... PS W badanich nie wyszła przyczyna dwóch poronień:( Biorę teraz duphaston może on Nam pomoze

  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamilaj-19 dużo jest nas w dziale Poronienie.
    Trzymaj się dzielnie i nie poddawaj!
    Wszystkie walczymy o to samo!

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • usmiechnieta_m Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej! Ja natomiast jestem po jednym poronieniu, w listopadzie '13. Udało sie wówczas za pierwszym razem. Po poronieniu przeczekałam z mężem jeden pełny cykl i w drugim spróbowaliśmy, bez skutku. To wszystko jest jakieś dziwne... Na razie wspieram się biorąc podstawowe witaminy Falvit, jeśli nadal nic się nie zadzieje, to pobiegnę po inne wspomagacze i zacznę się szczegółowo badać. Ty widzę jesteś zdecydowanie bliżej swojej fasolki niż ja :)
    Jestem dobrej myśli i mam Wielką nadzieję. Cierpliwość jest najlepszym nauczycielem -piękne słowa tylko jak tu sobie dawać radę z tym instynktem, prawda? ;) Głowa do góry! Jestem z Tobą :)
    Pozdrawiam ciepło,
    Magda

    qskyky9zrvr3ipou.png
    [*] 18.11.2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ja jestem po 2 stratach, jedna w 2011 druga w 2013 a teraz bede podchodziła do in vitro...ogolnie staram sie 32 miesiace...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ