X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dobry ginekolog LEGNICA
Odpowiedz

Dobry ginekolog LEGNICA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy zna ktoś z was dobrego ginekologa w Legnicy, ja trafiam tylko na gburów i nie miłych

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 6 listopada 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znam miłego -dr Skarbiński. Przyjmuje przy ul. Słonecznej tylko prywatnie :)

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 6 listopada 2013, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre pytanie... Ja szukam takiego, który ma w gabinecie usg z funkcją "wewnętrzną" ;)
    Na pewno bardzo miłym i dobrym lekarzem jest dr. Lewandowski ale niestety nie dysponuje żadnym USG. Dobry sprzęt ma dr. Rojek jednak nie wiem jak zachowuje się wobec innych pacjentek bo znam go prywatnie i właśnie dlatego nie jestem w stanie się zdecydować na dopuszczenie go do zbadania mnie inaczej niż badanie USG.
    Może ktoś kogoś poleci?

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 6 listopada 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hym, na pewno Czeszejko-Schacka ma dobry sprzęt i usg dopochwowe, ale bardzo różne są opinie na jej temat. Skarbiński ma tylko zwykłe usg (choć nowe), za to jest bardzo sympatyczny :)

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Amikala Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 22 maja 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odkopałam temat,bo sama szukam dobrego gin. Moje dotychczasowe obserwacje:
    Pacułt - tragedia,był przy moim porodzie - nie odbierał,ale zaszczycił obecnością śmiertelnie oburzony,że nie zgadzam się z jego opinią co do jednej rzeczy. I jeszcze mi walnął tekstem - No tutaj to się pani całą noc pomęczy. Na złość urodziłam w godzinę :p szył mnie z wielką łaską.
    Raczkowiak - chodziłam do niej sześć lat i zrezygnowałam. Z każdą wizytą coraz gorzej,wyżywa się jak ktoś czegoś nie wie,niemiła,opryskliwa,jakby tam była za karę. Chodziłam na nfz,sprzęt ma. ponoć prywatnie jest super - nie wiem.
    Hercuń - byłam u niego na usg 3d,mieszane odczucia..
    Teraz chodzę do Czeszejko -mimo różnych opinii uratowała córeczkę przyjaciółka - jako jedyna kazała zrobić szybką cesarkę,bo mała była owinięta pępowiną,inni lekarze 13 godzin trzymali dziewczynę w bólach- bo może się uda.
    jeśli trafię na lekarza idealnego to może zmienię decyzję?ale w Legnicy mega ciężko,a do tego ja preferuje tylko kobiety...

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 22 maja 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:10

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 23 maja 2015, 01:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do Kowalika. Świetny, kompetentny, konkretny lekarz. Nie głaszcze po główce, ale też nie jest opryskliwy czy oschły. Dokładnie bada, porównuje co miesiąc wyniki i przede wszystkim zleca badania.

    Odradzam za to Raczkowiak. Jest niemiła, nie daje żadnych skierowań na nfz, nawet już w ciąży. Wprost kazała mi robić sobie badania prywatnie (nawet podstawowy mocz i morfologię) , a na drugiej wizycie ciążowej stwierdziła, że ona jednak nie chce prowadzić ciąży, bo i tak w szpitalu nie pracuje. Omijać z daleka...

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Amikala Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Ja chodzę do Kowalika. Świetny, kompetentny, konkretny lekarz. Nie głaszcze po główce, ale też nie jest opryskliwy czy oschły. Dokładnie bada, porównuje co miesiąc wyniki i przede wszystkim zleca badania.

    Odradzam za to Raczkowiak. Jest niemiła, nie daje żadnych skierowań na nfz, nawet już w ciąży. Wprost kazała mi robić sobie badania prywatnie (nawet podstawowy mocz i morfologię) , a na drugiej wizycie ciążowej stwierdziła, że ona jednak nie chce prowadzić ciąży, bo i tak w szpitalu nie pracuje. Omijać z daleka...

    Mi pani Raczkowiak powiedziała - pani nie może być w ciąży,bo jest pani zbyt nakręcona,a w ciąży jest się bylejakim.... no dziwnym trafem jestem i mam się dobrze :p
    nad Kowalikiem się długo zastanawiałam,ale to facet,a ja nie mam jakiś uraz do facetów - ginekologów :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam dobrego ginekologa w Legnicy , przejrzałam mnóstwo opinii na znany lekarz.pl I na forach ale zdania są podzielone. Może ktoś poleci aktualnie dobrego ginekologa?

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 16 lutego 2016, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko i wyłącznie Kowalik. Przymierzam się do drugiej ciąży i jestem pewna, że chcę aby on ją prowadził.
    Podtrzymuję opinię o Raczkowiak, okropna baba, która mimo moich sugestii, że coś jest nie tak z moim zdrowiem, nie wykryla choroby, mogącej zagrozić dziecku.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • juliad Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 29 listopada 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm no ja mogę z Wrocławia polecić sympatycznego pana doktora.
    Jeśli Wam się przyda to sobie obczajcie, można się umówić przez internet www.ginekolog-michalik.pl jak byłam w ciąży to zaczęłam do niego chodzić, teraz raz na jakiś czas jestem kontrolnie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ