X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dobry ginekolog Łódż z USG
Odpowiedz

Dobry ginekolog Łódż z USG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • magda78 Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do staraczek z Łodzi.

    Znacie może jakiegoś dobrego, niedrogiego ginekologa z Łodzi lub okolic?

    Ważne, żeby miał w gabinecie USG transwaginalne do monitoringu cyklu i miał "ludzkie" podejście do pacjentek i faktycznie chciał pomóc.

    Dość mam lekarzy pozbawionych empatii, którzy tylko patrzą jak wyciągnąć dodatkową kasę a mam wrażenie, że właśnie na takich natrafiam :(

    20.11.2014 - 1 próba ivf w Salve Łódź - protokół krótki - brak reakcji na stymulację :(
    03.02.2015 - 2 próba ivf w Gameta Rzgów - protokół długi - brak reakcji na stymulację :(
    13.02.2015 - skreślenie z programu ivf :(
    Wciąż niepozbawieni do końca nadziei staramy się naturalnie...
  • Madziuszka Autorytet
    Postów: 976 686

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochaie moze umow sie w salve , ponoc maja teraz konrakt z nfz podpisany a specjalistow tam od groma bo nawet invitro sie zajmuja ;)

    rfxg9jcgzb58c8ks.png
    bfarxzdv5fz2jcsj.png
  • kaloryferka Koleżanka
    Postów: 48 107

    Wysłany: 8 lutego 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mogę polecić w salve dr Wencką, miła kobitka, zainteresowana pacjentem i przebada cię wzdłuż i wszerz:)Miły ginekolog jest również w Luxmedzie- dr Skoczylas. Robi usg, ale są do niego kolejki. Jeśli jednak masz jakiś poważny problem to wybierz Wencką, bo Skoczylas jest "tylko" miły, to po prostu położnik, woli zajmować się ciężarnymi:(

    magda78 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ