X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dobry ginekolog położnik w SOSNOWCU
Odpowiedz

Dobry ginekolog położnik w SOSNOWCU

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, chciałabym się dowiedzieć czy mogłybyście polecić dobrego lekarza w Sosnowcu i okolicach? Postanowiłam zmienić lekarza.

  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chodze do Wojciecha Dorczaka przyjmuje w bedzienie na czeladzkiej 13 dla mnie bardzo dobry lekarz

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna Zawadzka z przychodni Sante al Wolności 6. Rewelacyjna Kobieta. Bardzo miła, delikatna i konkretna. :)

  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do dr. Dariusza Dudkiewicza, na pewno dobry fachowiec, przyjmuje w s-cu na Kołłątaja 17 a pracuje w szpitalu w Tychach. Z tym że dużo kasy pochlania...

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez slyszalam ze Dudkiewicz bardzo dobry. A do Zawadzkiej bardzo dlugie terminy..

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ