X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne DOBRY ginekolog trójmiasto
Odpowiedz

DOBRY ginekolog trójmiasto

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś może polecić dobrego ginekologa w trójmieście? Niekoniecznie takiego który na wszystko przepisuje pigułki anty....

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Sylwia, jestem z Gdańska i jakiś czas temu stworzylam podobny temat. Polecono mi Zielińskiego z Invicty w Gda. Fiutowski z Sopotu też jest ponoć dobry jeśli chodzi o planowanie ciąży (poszukaj sobie tego tematu w moich postach,tam się dziewczyny rozpisaly.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dzięki ;]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myslałam, że więcej nas jest z trójmiasta ;]

    Czy ktoś może chodzi do gin rembelskiego i może podzielić się opinią?

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trójmiasto niestety robi karierę, nie dzieci ;)

    Myszka-Minnie, Kaja, Kawokado lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie..........
    a później płacz i zgrzytanie zębami... ;]

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Sylwia wrote:
    myslałam, że więcej nas jest z trójmiasta ;]

    Czy ktoś może chodzi do gin rembelskiego i może podzielić się opinią?

    Nie polecam tego lekarza. Byłam u niego kilkanascie razy. Jest osobą mało powazną, przewaznie swojej pacientki ma w nosie. Gorszego gbura nigdy nie spotkałam na swojej drodze. Polecam zmienic lekarza.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    Trójmiasto niestety robi karierę, nie dzieci ;)

    O właśnie Mar, to sie zgadza Trójmiasto robi kariere, a dzieci im nie w głowie. Zanim nie opuściłam cudownego Trójmiasta to tych zmian nie widziała, a jak teraz rzadko kiedy jest w 3 miesie, to wiedze, ze coraz wiecej przybyszów z obcych województw jest.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pomogł Dr Gniadek w klinice Invicta,inni nie dawali szans,a u niego sie udało.Polecam. Przyjmuje tez w Kartuzach. A jesli chodzi o endo-gin to dr Minowski,ale nie wiem czy jest taki dobry,ale skierowania na wszystko daje i mozna sie dostac ze skierowaniem,a potem jak masz to jedno to juz biora za darmo jako kontynuacja leczenia,czeka sie od jednej wizyty do drugiej ok 2 miesiace,ale warto bo robisz rozne badania za free,a wyniki mozesz nawet z rodzinnym skonsultowac

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiutowski pracuje też na zaspie w Gdańsku, nie tylko w Gdyni. Na początku ciązy chodziłam prywatnie do Miśkiewicza w Gdyni. Tylko, ze nie miałam żadnych problemów z ciążą (odpukać!) i nie wiem co by było gdyby. Na nfz chodzę do Musiała, ale daje za mało skierowań na badania różne. Więc chodzę prywatnie do ordynatora w moim rodzinnym mieście.:P

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakiś czas temu otworzyli przychodnię na płycie redłowskiej. Spróbowałam przetestować ginekologów na nfz. Przyjmuje tam dr. Obierzyński, Skrabulska Malec, Chodkowski i Orlińska. Na razie byłam 2-3 razy u Obierzyńskiego. Tragedii nie ma ale to nie to.... Niby wszystko ok ale jakoś w 100% nie jestem przekonana. Jest miły i sympatyczny, bardzo delikatny, odpowiada na wszystkie pytania....
    Wczoraj wybrałam się do Skrabulskiej Malec - tragedia.Odradzam. Odmówiła mi wystawienia skierowania na morfologię bo to daje się dopiero kobietom w ciąży a nie starającym się. Poza tym jak usłyszałam że o dziecko można starać się również w drugiej fazie cyklu to padłam..... Tzn starać się można tylko marne będą tego efekty.......
    Niestety Ci lekarze nie robią usg. Usg robi gin. Mirosław Skóra. Była u niego dzisiaj rano na kontrolnym usg ( na nfz) i jak spytałam czy była owulacja ( a z mojego wykresu wynika, że powinna być) to powiedział mi, skąd ma to wiedzieć? no luuuudzie..... jestem tak wk***iona. Strata czasu na takich lekarzy. Najgorsze jest to, że nie wiadomo do kogo iść....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Wąsewicza, da skierowanie na wszystko bez problemu, recepty bez gadania.. wszystko zbada i powie :) spokojny, specyficzny, opanowany i nie nakręca pozytywnie ani negatywnie Kobiet :) tylko, że specyficzny ;P ale ja go lubię.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale to prywatnie? Ja na razie chcę się zapisać do Wójcika z Gamety w Gdyni - wiem od kilku osób, że jest kompetentny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie przyjmuje Wąsewicz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chodzę do Lux Medu na morskiej w Gdyni. prywatnie.

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 30 maja 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę szczerze polecić dr Szerle z Clinica-Medica w Gdyni. Świetny specjalista ginekolog położnik, bardzo miły człowiek i ma fajne podejście do pacjentek.

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a wybierając lekarza kierujecie się jego specjalizacją? Chodzi o to, że mam stwierdzone PCO i rozszalałe hormony :P, więc wybieram endokrynologa-ginekologa, ale zaczynam się zastanawiać, czy zwykły gin by wystarczył, jeśli chodzi o ciążowe starania.

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miru,

    Na Twoim miejscu wybrala bym gin-endo. Na NFZ to wiadomo,ze ciezko lub prywatnie. Wrazie W chodzila bym do zwyklego gina tez. Nie sugerowala bym sie opinia jednego lekarza.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie chyba tak zrobię. Na razie chodzę do endo-gin prywatnie od roku, ale spróbuję też na NFZ do zwykłego gina. Gorzej, jak im się będą zalecenia wzajemnie wykluczać :P.

    A w ogóle mówić jednemu, że chodzę też do innego? Jak wy to robicie? :)

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miru,

    Bym nic nie mowils,ze dodatkowo chodzę do innego lekarza. Zbiegiem czasu sama wyczujesz ktory lekarz bedzie Ci lepiej sluzyl.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ