X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne DOBRY ginekolog trójmiasto
Odpowiedz

DOBRY ginekolog trójmiasto

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym też nie mówiła, dopiero jak zobaczysz i porównasz lekarzy to wybierz sobie tego lepszego i trzymaj się jednego ;)

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2387 1940

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno kompetentni lekarze sa w Endo-med. na Kowalach ;)sama nie sprawdziłam, ale czytałam opinie i kolezanka mi podpowiedziała :)

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Karola23now Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na swoim przykładzie mogę polecić indywidualnie Panią Anne Abacjew z ulicy Klinicznej. Nie zamienię jej nigdy na żadną inną. Tutaj bezpośredni link do informacji o pani Abacjew: http://kcp.pl/lekarz/anna-abacjew-chmylko/ginekolog/gdansk/

  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr ż ó l to wski. Moja siostra i koleżanka długo starały się o dzieci w klinikach niepłodności. U tego lekarza dopiero doczekały się brzuszków :-)

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze swojej strony polecę dr. Matkowskiego ze Starmedu na Morenie, profesjonalny, nie robi nic ,,po łebkach'' a pozatym bardzo empatyczny i dobry człowiek, który naprawdę stara się pomóc.

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello ja leczylam się u kobiety endo-gin i ogromna strata kasy ,a mam PCO i hashimoto wrrr ,a jak poszłam z polecenia do innego gina i to bez specjalizacji endo to w ciążę zaszlam szybciej niz u tamtej babki ......
    dr. Fiutkowski również w szpitalu wojewódzkim pracuje bo mnie badał ! I też wiem ze dobry gin z niego
    moim ginem jest dr,Jankowski przyjmuje na Srebrzysku i teraz jak jest w palnach akcja drugie dziecko chodzę również do niego !!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ