Forum Starając się - ogólne DOBRY LEKARZ W GDANSKU
Odpowiedz

DOBRY LEKARZ W GDANSKU

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • baklawka Nowa

Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ DZIEWCZYNY czy którs z was poleciłaby dobrego gina w Gdansku ?

• Lucy91 Autorytet

Wysłany: 19 stycznia 2015, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do Kolbud do Medi-medic do Kwiecinskiego

8p3osek23ryz9qdm.png
  • Daisy Autorytet

Wysłany: 20 stycznia 2015, 12:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baklawka ja polecam Ci ginow z Invicty z Gdanska. Ja chodze do Blaszczyk i jestem zadowolona, Paszkiewicz jest ok, Zmudzinska. Wczesniej tez invicta ale dr Szczyptanska od nieplodnosci mnie prowadzila. Super zlota kobieta.

U Kwiecinskiego bylam na prenatalnych i takiego debila buca w zyciu swoim nie spotkalam. Idiota jakich malo. Przyszlam umowila mnie w rejestracjj na 12tydz na usg prenatalne babka, przyszlam siadam a ten do mnie po co przyszlam ze on na mnie zmarnuje ponad pol h bo za wczesnie na prenatalne! Normalnie do mnie krzyczal! Co za debil. Dodam ze nawet nie sprawdzil na usg jak duza jest dzidzia i czy mozna robic to prenatalne czy nie. Nic a nic!!! A ostatnie usg mialam z 7tc 1.2cm. Nie mam slow na niego. Podwazyl do tego polecenie ordynatora Swissmedu dr Birkolza ktory kierowal mnie na ten termin na prenatalne, a takze mojej gin dr Blaszczyk w tym zakresie. Powiedzial ze oni nie znaja sie na swojej pracy. I nie mowie tego bezpodstawnie! Dzien po tej nieszczesnwj wizycie poszlam gdzies indziej i dzidzia miala 5.3cm wiec wszystko mozna bylo spokojnie sprawdzic!
    Gbur jakich malo i ignorant. Zalatwial przez telefon swoje pvt sprawy gdy ja siedzialam przy stoliku, na mojej wizycie!
    I liczyl mi tp wedlug tego swojego kolka, mowie mu ze mialam monity i mialam owulacje 21dc i zagniezdzenie pozno, a ten do mnie ze on wie lepiej!

Tragedia. Gdzie tylko bede mogla to mu tak wysmaruje opinie ze hej.

• Lucy91 Autorytet

Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze? Nie wierzę w to co piszesz, chyba że mu do gustu nie przypadlas jakoś.no nie wiem:-)
    Ja tego lekarza bardzo cenię, nigdy nie było sytuacji o odbieraniu telefonu przy mnie na wizycie.

Jakbym czytała o kimś innym...

8p3osek23ryz9qdm.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 stycznia 2015, 19:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm zastanawiam się jak można nie przypaść do gustu dla lekarza :D przecież powinien on być profesjonalny a nie stroić fochy, bo to nie spotkanie towarzyskie :)

Ja chodzę do dr Stukana. Jestem bardzo zadowolona z niego, może nie jest super miły ani delikatny, ale konkretny z niego lekarz i za to go cenię :)

• Lucy91 Autorytet

Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ironia była... :-D
    Poprostu jakbym czytała o innym Kwiecinskim :-)

8p3osek23ryz9qdm.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 stycznia 2015, 21:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, ludzie różnie się zachowują. Ja dziś byłam u swojego dr Stukana i go ledwo poznałam! Nie dość że zgolił brodę to jeszcze był rozmowny, kontaktowy i wyrażał jakieś emocje, a nie to co zawsze :D wyszłam w szoku jakby mi ktoś lekarza podmienił :)

• mar Autorytet

Wysłany: 21 stycznia 2015, 22:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też szukam lekarza, mam endometriozę i czasem mam wrażenie, że moi lekarze błądzą we mgle :P
    chodziłam do docenta Wydry (ordynator Oddziału Ginekologii na Klinicznej) ale generalnie każda wizyta 250zł i trochę bucowaty jest...
    teraz chodzę do Sambora Sawickiego, który mnie notabene operował na Klnicznej.. ale nie do końca ma jakiś plan na mnie.

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 stycznia 2015, 23:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też byłam u Sambora Sawickiego. Tylko raz i chyba więcej nie pójdę. Wyniki mojej prolaktyny i tarczycy zbagatelizował mówiąc że aż takie złe nie są i nic mi nie trzeba na to. Za to moja siostra zadowolona z niego. Antykoncepcje wypisuje wzorowo :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego