X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne DOBRY LEKARZ W GDANSKU
Odpowiedz

DOBRY LEKARZ W GDANSKU

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • baklawka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ DZIEWCZYNY czy którs z was poleciłaby dobrego gina w Gdansku ?

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2387 1940

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do Kolbud do Medi-medic do Kwiecinskiego

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baklawka ja polecam Ci ginow z Invicty z Gdanska. Ja chodze do Blaszczyk i jestem zadowolona, Paszkiewicz jest ok, Zmudzinska. Wczesniej tez invicta ale dr Szczyptanska od nieplodnosci mnie prowadzila. Super zlota kobieta.

    U Kwiecinskiego bylam na prenatalnych i takiego debila buca w zyciu swoim nie spotkalam. Idiota jakich malo. Przyszlam umowila mnie w rejestracjj na 12tydz na usg prenatalne babka, przyszlam siadam a ten do mnie po co przyszlam ze on na mnie zmarnuje ponad pol h bo za wczesnie na prenatalne! Normalnie do mnie krzyczal! Co za debil. Dodam ze nawet nie sprawdzil na usg jak duza jest dzidzia i czy mozna robic to prenatalne czy nie. Nic a nic!!! A ostatnie usg mialam z 7tc 1.2cm. Nie mam slow na niego. Podwazyl do tego polecenie ordynatora Swissmedu dr Birkolza ktory kierowal mnie na ten termin na prenatalne, a takze mojej gin dr Blaszczyk w tym zakresie. Powiedzial ze oni nie znaja sie na swojej pracy. I nie mowie tego bezpodstawnie! Dzien po tej nieszczesnwj wizycie poszlam gdzies indziej i dzidzia miala 5.3cm wiec wszystko mozna bylo spokojnie sprawdzic!
    Gbur jakich malo i ignorant. Zalatwial przez telefon swoje pvt sprawy gdy ja siedzialam przy stoliku, na mojej wizycie!
    I liczyl mi tp wedlug tego swojego kolka, mowie mu ze mialam monity i mialam owulacje 21dc i zagniezdzenie pozno, a ten do mnie ze on wie lepiej!

    Tragedia. Gdzie tylko bede mogla to mu tak wysmaruje opinie ze hej.

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2387 1940

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze? Nie wierzę w to co piszesz, chyba że mu do gustu nie przypadlas jakoś.no nie wiem:-)
    Ja tego lekarza bardzo cenię, nigdy nie było sytuacji o odbieraniu telefonu przy mnie na wizycie.

    Jakbym czytała o kimś innym...

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm zastanawiam się jak można nie przypaść do gustu dla lekarza :D przecież powinien on być profesjonalny a nie stroić fochy, bo to nie spotkanie towarzyskie :)

    Ja chodzę do dr Stukana. Jestem bardzo zadowolona z niego, może nie jest super miły ani delikatny, ale konkretny z niego lekarz i za to go cenię :)

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2387 1940

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ironia była... :-D
    Poprostu jakbym czytała o innym Kwiecinskim :-)

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, ludzie różnie się zachowują. Ja dziś byłam u swojego dr Stukana i go ledwo poznałam! Nie dość że zgolił brodę to jeszcze był rozmowny, kontaktowy i wyrażał jakieś emocje, a nie to co zawsze :D wyszłam w szoku jakby mi ktoś lekarza podmienił :)

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też szukam lekarza, mam endometriozę i czasem mam wrażenie, że moi lekarze błądzą we mgle :P
    chodziłam do docenta Wydry (ordynator Oddziału Ginekologii na Klinicznej) ale generalnie każda wizyta 250zł i trochę bucowaty jest...
    teraz chodzę do Sambora Sawickiego, który mnie notabene operował na Klnicznej.. ale nie do końca ma jakiś plan na mnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też byłam u Sambora Sawickiego. Tylko raz i chyba więcej nie pójdę. Wyniki mojej prolaktyny i tarczycy zbagatelizował mówiąc że aż takie złe nie są i nic mi nie trzeba na to. Za to moja siostra zadowolona z niego. Antykoncepcje wypisuje wzorowo :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ