X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Doktor Beata Śpiewankiewicz Warszawa
Odpowiedz

Doktor Beata Śpiewankiewicz Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • worldbyme Autorytet
    Postów: 742 592

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy któraś jest pacjentkom pani doktor Śpiewankiewicz? Jakie macie o niej zdanie bo niedawno byłam u niej na wizycie ale mam 300 km i zastanawiam się czy dobrze robię
    Problem z owulacją przegroda w macicy

    07.04.2017 Alex 3240 g
    249 g -> 469 g -> 824 g -> 1018 g -> 1410 g -> 1880g -> 2678g -> 2950g szczęścia
    8 sierpnia - dodatni test owulacyjny
    22 sierpnia - 2 kreseczki
    Aniołek 14.10.2015
  • wera 12 Przyjaciółka
    Postów: 288 23

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    worldbyme powiedz jak wyglada zabieg usuniecia przegrody? Gratuluje !!!

    START 2014 ;(
  • marta025 Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 20 lutego 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wera12 ja miałam usuwaną przegrodę macicy podczas histeroskopii operacyjnej 13 stycznia. Zabieg w znieczuleniu ogólnym, więc nic nie czułam, od razu po zabiegu dostałam kroplówkę z lekiem przeciwbólowym. Krwawienie po dość intensywne przez kila dni, później plamienie przez ok tydz. ale żadnych dolegliwości bólowych. Też zastanawiałam się nad dr. Śpiewankiewicz ale ostatecznie zdecydowałam się na innego lekarza i nie żałuję, bo jest świetny.
    Jeśli masz jakieś szczegółowe pytania to napisz na priv, chętnie odpowiem :)

  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 21 lutego 2017, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, a u kogo robiłaś zabieg?

  • marta025 Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabieg wykonał dr A. Baran w szpitalu na Czerniakowskiej.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ