X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne dom czy mieszkani?
Odpowiedz

dom czy mieszkani?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też całe życie mieszkam w domu ,nawet teraz wynajmuję dom . Planujemy z narzeczonym budowę lub kupno ,ale zanim nazbieramy kase,to minie z 10 lat,a boimy się wziąć tak duży kredyt. Myślę,że w mieszkaniu też dałabym radę,jednak przyzwyczajona jestem ,że rano po wstaniu z łóżka mogę w gaciach wyjśc na podwórko i złapać trochę świeżego powietrza ;p

    mrth666 lubi tę wiadomość

  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja całe życie mieszkałam w domu :) po ślubie ze względu na przeprowadzkę do miasta mieszkamy w bloku. Mieszkanie nie jest małe 72 m ale i tak uważam że w domu się lepiej mieszkało :) może temu że całe życie tak mieszkałam. I w sumie w tamtym roku kupiliśmy działkę i jak uzbieramy jakąś sumę pieniędzy to może zaczniemy budowę :) troszku będzie ciężko bo mój zakład pracy w maju likwidują ale dobrze że mąż ma dobrą pracę a ja też nie zamierzam długo w domu siedzieć...

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • karmela85 Ekspertka
    Postów: 205 117

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My pierwotnie chcieliśmy zamienić mniejsze mieszkanie na większe ale... mój się przekonał do mieszkania w domu i będziemy się budować co mnie strasznie cieszy:))) Nie chcemy dużego domu a raczej mały domek:)

  • Pisellini Autorytet
    Postów: 561 348

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obecnie mieszkamy w mieszkaniu...ale w u iegłym roku zaczęliśmy budowę domu :)

    Jestem przeszczęśliwa!!!

    Nie wyobrażam sobie mieszkania w bloku...

    W rytmie TOCA, TOCA!
    cbprb201csmnwzjc.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja całe życie mieszkałam w bloku i była to dla mnie tragedia ze wzgledu na sąsiadów- głośni, awanturujący się, wieczne imprezy. Teraz mieszkamy na wsi w domu teściów i jest ok, chociaż wieje nudą... ;)
    Marzę żebyśmy wybudowali sobie swój własny dom, wg własnego wyobrażenia. Niekoniecznie w szczerej wsi. Drażni mnie że tu wszyscy o wszystkich wszystko wiedzą, zero prywatności,mimo że nie mam sąsiadów za ścianą.

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim marzeniem jest mieć własny dom, ale czy nam się uda tego nie wiem. Na razie mieszkamy w bloku gdzie starsi sąsiedzi lubią wtykać nos w nie swoje sprawy i męczy mnie to strasznie. Istnieje jeszcze możliwość że poszukamy jakiegoś apartamentu, lepszy standard, możliwośc posiadania własnego ogródka i to też by było fajne rozwiązanie tylko czy to się opłaca jak w podobnej cenie możemy się wybudować...

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my na razie mieszkamy w moim mieszkaniu w mieście w bloku, dom ma mąż ale tam na razie mieszkają jego rodzice ( poza miastem )a z nimi nie zamierzamy mieszkać bo po co skoro mamy możliwość mieszkać osobno. Dla meża nie ma aż takiej dużej różnicy dom czy mieszkanie, ponieważ mieszkał już i tu i tu. Stwierdził, że daje mi wolną rękę do zdecydowania gdzie mamy mieszkać a ja całę życie mieszkałam w bloku. Obecnie mieszkając w bloku mamy wspaniałych sąsiadów. Nikt się nie wtrąca, nikt nie przeszkadza, mamy dobry kontakt z siąsiadami aż żal się wyprowadzać, bo punkt jest również idealny wszędzie blisko. Jednak jeśli pojawi sie dziecko od razu podejmujemy decyzję co kupujemy czy drugi domek na obrzeżach miasta czy większe mieszkanie z tarasem. Nie podjęliśmy jeszcze decyzji. Tak trudno o tę decyzję ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2014, 20:26

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia zazdroszczę w takim razie lokalizacji, a może przede wszystkim otoczenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2014, 21:40

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, piszesz o spełnieniu mojego marzenia. Domek, las, sarny... W takim miejscu się wychowałam, ale od 12 mieszkam w dużym mieście. I tęsknię... cholernie tęsknię za lasem, podwórkiem, ciszą, przyrodą...
    ewelina27 wrote:
    U mnie było tak że do ślubu mieszkałam w bloku a po przeprowadziłam się na wieś bo ja to dziewczyna ze wsi urodzona w mieście :)zawsze chciałam miec swój domek z płotem kawałkiem trawy ogródka z kwiatami i warzywami uwielbiam to :) sami nie wiem jakim cudem powoli remontowaliśmy ten nasz domek ale warto niedaleko las widac sarny jak chodzą

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na bieżąco sprawdzam co się dzieje na rynku nieruchomości i moim zdaniem apartament ma się nijak do domu, na korzyść tego drugiego oczywiście, a co więcej dom jest tańszy!
    Chanela wrote:
    moim marzeniem jest mieć własny dom, ale czy nam się uda tego nie wiem. Na razie mieszkamy w bloku gdzie starsi sąsiedzi lubią wtykać nos w nie swoje sprawy i męczy mnie to strasznie. Istnieje jeszcze możliwość że poszukamy jakiegoś apartamentu, lepszy standard, możliwośc posiadania własnego ogródka i to też by było fajne rozwiązanie tylko czy to się opłaca jak w podobnej cenie możemy się wybudować...

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczymy co tam się wyklaruje :) może uda mi się namówić męża na rozpoczęcie budowy. Ostatnio znaleźliśmy fajne osiedle domków, takie nowopowstałe tylko obawiam się że może być wysoka cena za działkę.

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osobiście jeśli miałabym wybierać dom to chyba raczej kupić już gotowy ze względu na to, że teraz długo czeka się na te pozwolenia na budowę działki są drogie z fachowcami też różnie nerwy, stres. A kupić dom gotowy i urządzić po swojemu to też nie głupi pomysł.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:06

  • Alisss Ekspertka
    Postów: 124 73

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie dom :)
    Cale zycie mieszkalam w bloku, jak nie mielismy jeszcze synka to tez wynajmowalismy mieszkanie i bylo ok, ale jak pojawil sie maly skarbek postanowilismy wynajac dom, a pozniej kupilismy swoj :) nie wyobrazam sobie teraz mieszkania w bloku, bez ogrodka, bez prywatnosci...

    599c7ad6b8396062e00cd33ba75a0b2c.png

    Mama Natanka (20.07.09) mojego sloneczka oraz aniolka (22.03.14) 6tc
  • Alisss Ekspertka
    Postów: 124 73

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do dom to skarbonka bez dna to zgadzam sie w 100%, no ale ... cos za cos :)

    Lena87 lubi tę wiadomość

    599c7ad6b8396062e00cd33ba75a0b2c.png

    Mama Natanka (20.07.09) mojego sloneczka oraz aniolka (22.03.14) 6tc
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 29 grudnia 2023, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyposażenie takiego mieszkania nie jest takie proste na początku ;) Dla mnie najważniejsze były: łóżko, stolik (jako biurko/stół do jedzenia/do pracy - niezbędny), coś do powieszenia ubrań (stojak albo szafa), lodówka i pralka. Cała reszta - przeżyjesz tymczasowo bez
    Warto jest zajrzeć sobie na ten blog projektanta wnętrz z Krakowa:
    https://marengo-architektura.com/blogs

    Sporo tam ciekawych aranżacji wnętrz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia, 13:06

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ