X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

DOSTINEX

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natalkaa86 Koleżanka
    Postów: 52 15

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytani czy któraś z Was brała tabletki DOSTINEX na podwyższoną prolaktynę?
    Jak Wasz organizm zareagował i czy pomaga w zajściu w ciąże?

    natalkaa86
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem na dostinexsie od sierpnia i jak narazie ciąży brak ,a jesli chodzi o sam lek bardzo dobrze się czuję po nim więc jest ok ,a prolaktyna jest w normie więc biore nadla go i chyba juz na zawsze okaże sie teraz po tym cyklu !!!!pozdrawiam i powodzenia

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja tez biore dostinex od jakiegos czasu i widze same zalety bo prolaktyna leci w dol wiec dziala ciazy nie ma narazie ale u mnie to nie tylko wysika prolaktyna jest problemem ale tarczyca no i podejrzewam ze krotka faza lutealna bralam bromergon ale po nim prl zamiast spasc poszla w gore wiec zaczelam brac dostinex jedyny minus to cena a plusy to dlugotrwale dzialanie dobre samopoczucie brak sennosci i rozdraznienia i to ze bierzesz raz w tygodniu 1 tabletke przynajmniej ja tak mam tylko pierwszy raz jak wzielam dostinex to organizm przezyl szok i bylo mi slabo i niedobrze teraz jest ok moj endo polecil mi brac na noc bo lepiej przespac skutki przyjmowania wiec tak robie biore w niedziele wieczorem i rano wstaje wypoczeta po bromergonie byla masakra bylam nie do zycia pozatym dostinex jest dobrze tolerowany a bromergon podobno w czechach jest zakazany i wycofany ze sprzedazy wiec ja mysle ze jezeli ktos ma okazje i pieniadze to w gre wchodzi tylko dostinex

    Kaja lubi tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • natalkaa86 Koleżanka
    Postów: 52 15

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też wzięłam wczoraj na noc dotinex pierwszą tabletkę i czuje się po niej świetnie dzisiaj...też raz w tygodniu muszę stosować...no u mnie tarczyca i pozostałe jest ok, tylko mam problem z tą prolaktyną i ogromną nadzieje, że jak spadnie to uda mi się zaciążyć, tym bardziej, że lekarz dał mi ta nadzieje no i też biorę duphaston drugi miesiąc

    paulinabf2 lubi tę wiadomość

    natalkaa86
  • paulinabf2 Koleżanka
    Postów: 37 27

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalkaa86 bierzesze DOSTINEX i duphaston ? moja prolaktuna1092ul/l przy norme 600 i lekarz na poczatek zlecił 1/4 tabl. na tydzien na probe za 3 tyg kolejne badanie ale majac przypisany duphaston powiedział zeby nie łączyć a jak u Ciebie ?

  • Muki85 Autorytet
    Postów: 458 794

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam dostinex od 15 lutego co tydzień pół tabletki i już w marcu udało mi się zajść w ciążę. Do tego brałam euthyrox na niedoczynność tarczycy, clomiphen na owulacje i duphaston na niski progesteron oraz pregnyl na pęknięcie pęcherzyka. Skutków ubocznych nie miałam żadnych.

    wnidj48ag36qvarj.png
    4.04 beta 1210 😀
    16.12.19 Natalka ❤️👶🏻
  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) ja rowniez biore dostinex, dzis 4 raz, pół tabletki na tydz. Prolaktyna podwyzszona 2x powyzej normy. Po dostinex czuje sie dobrze. Zadnych skutków ubocznych. W marcu również prowadzony monitoring. Owulacja byla 18 dc. Cykle dotychczas mialam regularne 26-29 dni. Dziś 32 dc a @ brak... jedynie plamienia drobne od 28 dc. Test negatywny. To moj pierwszy cykl z dostinex, czy komuś przesunela sie @?

  • paula1634 Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja też biorę dostinex 1 tabl/tydzień. Najtańszy jest chyba w aptece DOZ, ja płaciłam 99 zł/8 tabletek. Czuję się po nim dobrze, staram się brać na noc. Raz wzięłam wcześniej ale nic mi nie było. Narazie jestem po 3 tabletkach, jutro 4 i za około 2 tyg zrobię badania czy prolaktyna zeszła w dół. Dziewczyny a czy Wy w czasie brania dostinexu normalnie staracie się o dzidziusia?

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1438 1002

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkupię dostinex.

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • Kamabag Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 12 maja 2020, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kupię dostinex;)

  • Ilonkastok Znajoma
    Postów: 27 0

    Wysłany: 14 maja 2020, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też odkupie

  • Kama998 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 2 lipca 2020, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Kupię dostinex proszę do kontakt [email protected] (email męża lecz ja używam)

  • Lokki85 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 30 lipca 2020, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, kupie dostinex, prosze o kontakt [email protected]

    Asi123 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ