Forum Starając się - ogólne Dostinex a ciąża
Odpowiedz

Dostinex a ciąża

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia_90 Nowa

Wysłany: 9 września 2020, 13:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

od prawie 4 lat staram się z mężem o dziecko, niestety bezskutecznie. Jakiś czas temu wyszła mi sporo zawyżona prolaktyna po obciążeniu, lekarz przepisał mi dostinex (biorę dwa razy w tyg po pół tabletki). Czy którejś z Was udało się zajść w ciąże po tym leku i ile to trwało?
    Dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ