Forum Starając się - ogólne Doula za i przeciw
Odpowiedz

Doula za i przeciw

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • Justi2 Autorytet
  Postów: 304 178

  Wysłany: 14 grudnia 2014, 19:06

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  zuzzi mi też się wydaje że dwie osoby towarzyszące nie przejdą:) wydaje mi się że doula to powinna być osoba która rodziła przynajmniej dwa razy żeby mieć jakies porównanie
  ale najlepsze jest to że dzwoniłam kiedys do ich głównej siedziby i spytałam czy jeżeli mam skończone studia położnicze czy muszę wszystkie kursy przechodzic i u słyszałam ze tak ale wydaje mi się że to chodzi bardziej o samo prawo nazywania się doulą zrezygnowałam bo kursy niestety tylko w Warszawie i cena kursów też wysoka no nic na razie musi mnie zadowolić uczestnictwo w porodach znajomych i i ich znajomych może grono się samo rozszerzy bez tytułu doula:))

  Justi2
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego