X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Doula za i przeciw
Odpowiedz

Doula za i przeciw

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzzi mi też się wydaje że dwie osoby towarzyszące nie przejdą:) wydaje mi się że doula to powinna być osoba która rodziła przynajmniej dwa razy żeby mieć jakies porównanie
    ale najlepsze jest to że dzwoniłam kiedys do ich głównej siedziby i spytałam czy jeżeli mam skończone studia położnicze czy muszę wszystkie kursy przechodzic i u słyszałam ze tak ale wydaje mi się że to chodzi bardziej o samo prawo nazywania się doulą zrezygnowałam bo kursy niestety tylko w Warszawie i cena kursów też wysoka no nic na razie musi mnie zadowolić uczestnictwo w porodach znajomych i i ich znajomych może grono się samo rozszerzy bez tytułu doula:))

    Justi2
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ