Forum Starając się - ogólne Doula za i przeciw
Odpowiedz

Doula za i przeciw

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • Justi2 Autorytet
  Postów: 304 178

  Wysłany: 14 grudnia 2014, 19:06

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  zuzzi mi też się wydaje że dwie osoby towarzyszące nie przejdą:) wydaje mi się że doula to powinna być osoba która rodziła przynajmniej dwa razy żeby mieć jakies porównanie
  ale najlepsze jest to że dzwoniłam kiedys do ich głównej siedziby i spytałam czy jeżeli mam skończone studia położnicze czy muszę wszystkie kursy przechodzic i u słyszałam ze tak ale wydaje mi się że to chodzi bardziej o samo prawo nazywania się doulą zrezygnowałam bo kursy niestety tylko w Warszawie i cena kursów też wysoka no nic na razie musi mnie zadowolić uczestnictwo w porodach znajomych i i ich znajomych może grono się samo rozszerzy bez tytułu doula:))

  Justi2
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego