X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Doula za i przeciw
Odpowiedz

Doula za i przeciw

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • Justi2 Autorytet
  Postów: 304 178

  Wysłany: 14 grudnia 2014, 19:06

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  zuzzi mi też się wydaje że dwie osoby towarzyszące nie przejdą:) wydaje mi się że doula to powinna być osoba która rodziła przynajmniej dwa razy żeby mieć jakies porównanie
  ale najlepsze jest to że dzwoniłam kiedys do ich głównej siedziby i spytałam czy jeżeli mam skończone studia położnicze czy muszę wszystkie kursy przechodzic i u słyszałam ze tak ale wydaje mi się że to chodzi bardziej o samo prawo nazywania się doulą zrezygnowałam bo kursy niestety tylko w Warszawie i cena kursów też wysoka no nic na razie musi mnie zadowolić uczestnictwo w porodach znajomych i i ich znajomych może grono się samo rozszerzy bez tytułu doula:))

  Justi2
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ