X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dr Lemancewicz- prenatalne- Bialystok 🩺🧪
Odpowiedz

Dr Lemancewicz- prenatalne- Bialystok 🩺🧪

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • long.longday Nowa
    Postów: 6 1

    Wysłany: 29 października 2023, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)
    Czy któraś z was miała badania prenatalne u dr Adama Lemancewicza w Białymstoku? Polecacie? W internecie są różne opinie ale chciałabym się dowiedzieć czy badanie przebiega w dokładny sposób, czy lekarz mówi o wszystkim co widzi, czy ma się poczucie zaufania do tego lekarza?
    Dzięki za odp ;)

  • Miminka Autorytet
    Postów: 882 1193

    Wysłany: 30 października 2023, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie tego lekarza słyszałam bardzo podzielone zdania... od siebie moje polecić prof. Leśniewicza 😊 bylam u niego na pierwszych prenatalnych, za tydzień ide na połówkowe. Bardzo dokładnie opisuje wszystko, pokazuje. Mily spokojny starszy Pan 😊 i oprócz tego że jest ginekologiem to jest też genetykiem, więc dodatkowo na plus.

    🏩❤️ 08.2022 👩29 🧔‍♂️ 30

    7️⃣cs o pierwszego Bąbla 💕

    19.07- ⏸️ 🥹
    21.07- beta 119,7 🤍
    25.07- beta 1212,9 🤍😭
    31.07- pęcherzyk ciążowy 😍
    21.08- 1,85 cm Dzidziulka z bijącym serduszkiem❤️🥹
    14.09- 5,5 cm zdrowego Okruszka 🥰 🥹
    23.10- 213 g mojej malutkiej Dziewczynki 🩷
    07.11- 306 g zdrowego jednak Chłopczyka 🩵😄
    28.12- 1106 g Franulka 🩵
    17.01- 1566 g Wstydzioszka 🤭🩵
    22.02- 2741 g Słodziaka 🥹🥰
    04.03- 3229 g Misia 🐻

    27.03.2024 Witaj na świecie Syneczku 🥹💙

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ