Forum Starając się - ogólne drastyczny spadek estradiolu
Odpowiedz

drastyczny spadek estradiolu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • malaania Debiutantka
  Postów: 15 0

  Wysłany: 27 marca 2015, 17:08

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny miałam zbadany estradiol po owulacji i wynosił on 234pg/ml

  Następnie wykonałam badania w 3 dniu cyklu i wynik estradiolu mnie przeraził jedynie 10pg/ml (norma od 16,2-313pg/ml

  FSH: 5,1 mIU/ml(norma 3,5-12,5)
  LH: 3,3 mIU/ml(norma 2,4-12,6)
  Prolaktyna- 20,6ng/ml (norma4,8-23,3)

  czy spotkałyście się z tak szybkim spadkiem estradiolu i wiecie może co on może oznaczać? Czekam jeszcze na wykonanie badania progesteronu i kilku badan odnoście taczycy bo TSH wynisiło u mnie 3,56 ostatnio a wizytę w ginekologa ma dopiero 20kwietnia. Planuję też zrobić kolejne badanie estradiolu 10-12 dniu cyklu, żeby sprawdzić czy wzrósł.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ