X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Drugi okres w miesiącu
Odpowiedz

Drugi okres w miesiącu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalia01200 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, 1 czerwca miałam miesiączkę, staramy się o dziecko od dłuższego czasu, przeważnie cykle były wydłużone, opóźnione, a tym razem zaczęłam plamić w 19 dniu cyklu, myślałam że to zwykle.plamienie, ale towarzyszył mu ból w plecach i podbrzuszu, dzień później krwawienie rano było nieco większe (nie tak jak okres ale było tego więcej niż zwykle plamienie) i trwało to około 3 dni, pomyślalabym że to okres który pojawił się za wcześnie, ale było tego zdecydowanie za mało jak na okres, a za dużo jak na zwykle plamienie. Miała tak któraś z was, co się okazało? Ginekologa mam na 2 lipca także jeszcze troszkę czasu, a strasznie się denerwuje...

    15.12.2022 ⏸️ pozytyw
  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5151 4760

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia01200 wrote:
    Hej, 1 czerwca miałam miesiączkę, staramy się o dziecko od dłuższego czasu, przeważnie cykle były wydłużone, opóźnione, a tym razem zaczęłam plamić w 19 dniu cyklu, myślałam że to zwykle.plamienie, ale towarzyszył mu ból w plecach i podbrzuszu, dzień później krwawienie rano było nieco większe (nie tak jak okres ale było tego więcej niż zwykle plamienie) i trwało to około 3 dni, pomyślalabym że to okres który pojawił się za wcześnie, ale było tego zdecydowanie za mało jak na okres, a za dużo jak na zwykle plamienie. Miała tak któraś z was, co się okazało? Ginekologa mam na 2 lipca także jeszcze troszkę czasu, a strasznie się denerwuje...

    Moze to plamienie owulacyjne zwłaszcza że towarzyszył mu ból.

    🙋‍♀️31 & 🙋‍♂️33

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • Konwalijka Koleżanka
    Postów: 44 2

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia01200 wrote:
    Hej, 1 czerwca miałam miesiączkę, staramy się o dziecko od dłuższego czasu, przeważnie cykle były wydłużone, opóźnione, a tym razem zaczęłam plamić w 19 dniu cyklu, myślałam że to zwykle.plamienie, ale towarzyszył mu ból w plecach i podbrzuszu, dzień później krwawienie rano było nieco większe (nie tak jak okres ale było tego więcej niż zwykle plamienie) i trwało to około 3 dni, pomyślalabym że to okres który pojawił się za wcześnie, ale było tego zdecydowanie za mało jak na okres, a za dużo jak na zwykle plamienie. Miała tak któraś z was, co się okazało? Ginekologa mam na 2 lipca także jeszcze troszkę czasu, a strasznie się denerwuje...
    Właśnie ja jestem w podobnej sytuacji. W 19 dniu cyklu zaczęło mi się plamienie polegające na zabarwieniu śluzu najpierw w kolorze mlecznym a później w kolorze krwi. Trwało to do 3 dni. Po tych dniach miałam 1 dzień przerwy (podczas tego plamienia miałam tez bóle jak na okres) i dzisiaj wstałam rano i tym razem nie zabarwiony śluz ale lekkie krwawienie, raz różowe raz brązowe i zero bólu. Tez na dobrą sprawę nie wiem na czym stoję bo jest za wcześnie na test, a miesiączka nie przychodziła u mnie tak wczesnie

  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4608 3073

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się zdarzył okres 2 razy w miesiącu,tzn ja tak myślałam że to okres ale też nie pasowało w ogóle do terminu. Okres i po dwóch tygodniach znów okres... Skontaktowałam się z lekarzem i kazał przyjechać od razu na badanie w tym krwawieniu. Okazało się że to absolutnie żaden okres bo macica nie była w okresie złuszczania. Po prostu jakieś krwawienie między cykliczne i brałam Duphaston i czekałam na normalny okres.

    Kasiooola lubi tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
  • Natalia01200 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 4 lipca 2022, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej okazało się że to nadżerka szyjki macicy

    15.12.2022 ⏸️ pozytyw
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ