X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dupaston i clo
Odpowiedz

Dupaston i clo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda 26 Ekspertka
    Postów: 178 88

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dzis wrocilam od lekarza i przepisal mi dupaston a pozniej clo...dodam ze w styczniu poronilam i wogole do tej pory nie mialam okresu i jeszcze mam PCO, czyli z tego co mi wiadomo to dupaston jest na to zeby wyregulowac a clo zeby doszlo do owulacji czy moze ktoras z was miala podobne problemy i jak na was dzialaly te tabletki czy ulatwia zajscie w ciaze??Moze ktos cos poradzi . Pozdrawiam:)

    Magda26
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę pierwszy raz duphaston od paru dni. Jest tez na pomoc w zagnieżdzeniu i na podtrzymanie ciazy.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Magda 26 Ekspertka
    Postów: 178 88

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby nam sie udalo miejmy nadzieje ze bedzie oki...

    Magda26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O duphastonie i clo jest mnóstwo na "starające się z pomocą medyczna" tam napisz

  • Magdadziama Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 8 maja 2015, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam do odsprzedańia 3* opakowańia duphastonu ( w jednym 19 tabletek zamiast 20 ) i 15 tabletek clo zapraszam na PRIV

    Madzia28
  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 8 maja 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja brałam luteine bo po antykoncepcji nie dostałam okresu a teraz jestem pierwszy miesiąc na clo w celu poprawienia owulacji i wychodowaniu fajnych pęcherzyków ;) po luteinie okres przyszedł zaraz na drugi dzień po clo tez czuje sie póki co super żadnych skutków ubocznych ;) clo pomaga własnie wychodować większe pęcherzyki wiec pomaga zajść w ciąże a nawet jak na ulotce jest info w ciąże mnogą ;) na innych wątkach dziewczyny radzą by przy clo robić sobie monitoring u ginekologa i ja tak tez zamierzam zrobić w czerwcu :):)

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 8 maja 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przy clo monitoring jest KONIECZNY !

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 8 maja 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda 26 wrote:
    Hej dziewczyny dzis wrocilam od lekarza i przepisal mi dupaston a pozniej clo...dodam ze w styczniu poronilam i wogole do tej pory nie mialam okresu i jeszcze mam PCO, czyli z tego co mi wiadomo to dupaston jest na to zeby wyregulowac a clo zeby doszlo do owulacji czy moze ktoras z was miala podobne problemy i jak na was dzialaly te tabletki czy ulatwia zajscie w ciaze??Moze ktos cos poradzi . Pozdrawiam:)


    Magda a tobie lekarz zalecił juz monitoring i w którym dniu jestli juz o tym mówił??

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owszem powinno sie miec monitorowany cykl przy clo, ale mi lekarz kiedys przepisal clo + duphaston na cykl - bez monitoringu... chyba zalezy na kogo sie trafi - ja akurat trafilam pechowo <3 ale wiele dziewczyn z forum tez biorac (nawet 8 cykli z clo) moze ze dwa tylko miala monitorowane a reszte nie... grozi to przestymulowaniem, ale mysle, ze jak sie wezmie w cyklu z clo duphaston lub luteine, to i tak ewentualnie sie wszystko wchlonie i nie powinno byc torbieli... <3

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ