X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne DUPHASTON
Odpowiedz

DUPHASTON

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • laka86 Przyjaciółka
    Postów: 90 58

    Wysłany: 21 października 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! Swojego aniołka straciłam 1 kwietnia 2013 w samą Wilelkanoc :( Lekarze nie chca mnie wysyłać na badania genetyczne ( oczywiscie prywatne)-uważają ze po pierwszym poronieniu nie ma sensu. Macie podobne doświadczenia? Nie wiem co juz robic- zrobiłam AMH, testosteron, LH, wymaz z szyjki, badanie ogólne moczu i krwi, prolaktyne, IgM-y i TSH robiłam miesiac przed ciążą.Mąż zrobił badanie nasienia. Wszytstko oprócz podwyższonego AMH wyszło dobrze. W pierwszą ciążę udało nam się zajść za pierwszym razem. Teraz nie jest juz tak łatwo:( Staramy się już 5 cykl i nic....:( Zaczynam się zastanawiac na Duphastonem. Lekarz 1 cykl przed ciążą zapsisał mi Duphaston na bolesna miesiączki ( 1 dziennie). Jak dowiedział się ze jestem w 4 tyg ciazy kazał odstawic- w 6 poroniłam:( Wszyscy lekarze twierdzą ze duphaston nie spowodował zajscia w ciaze i jedna tabletka dziennie raczej nie spowodowała poronienia po jej odstawieniu ( moje zdanie zaczyna byc inne- bo wtedy udalo się za 1 razem a teraz nici.....)

    lala86
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 21 października 2013, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi lekarz po poronieniu (ciaża biochemiczna) przepisał duphaston na lepsze zagnieżdzenie (brałam po 18 dc)i jak zadzwoniłam do niego i powiedziałam, że test pokazał II kreski kazał dalej brać i biorę do tej pory po dwie tabletki dziennie.
    Dziwne, że kazał Ci odstawić...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2013, 13:38

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • laka86 Przyjaciółka
    Postów: 90 58

    Wysłany: 22 października 2013, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no widzisz kochana:( niby uważał że jedna tabletka nie mogła spowodować zagniezdzenia ( każdy następny móiwl to samo) nie wiem już sama. Rozwiniesz temat ciąży biochemicznej? Na czym ona polega?

    lala86
  • laka86 Przyjaciółka
    Postów: 90 58

    Wysłany: 22 października 2013, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ps. trzymam kciuki za szczesliwe rozwiązanie!

    lala86
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 22 października 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciąża biochemiczna- test pozytywny i beta dodatnia przed terminem miesiączki. W terminie @ przychodzi normalnie okres. Tak było u mnie i lekarz stwierdził ciążę biochemiczną. A co do zagnieżdzenia to właśnie do II krresek brałam 1 tabletę, poźniej lekarz kazał brać dwie :)

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 22 października 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny dostalam duphaston od 19-25 dc i clostilbegyt od 4-8a w miedzy czasie pregnyl na pekniecie jajeczka....juz 7my miesiac staran i nic:-(

    63b363a823.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ