X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne duphaston skutki uboczne
Odpowiedz

duphaston skutki uboczne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nancy90 Koleżanka
    Postów: 53 11

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heja dziewczyny! czy któraś z Was odczuła jakieś skutki uboczne po zażywaniu duphostanu?? bo mnie bolą jajniki i piersi..i nie wiem czy to od tabletek czy może w końcu ciąża:)

    Starania od lipca 2016
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja biorę duphaston już kilka cykli i strasznie się po nim czuję. Mam zatrzymaną wodę, bolące, nabrzmiałe piesi, ból jajników, nudności i ogólnie fe :/ Jest duże prawdopodobieństwo, że Twoje objawy są duphastonu, ale tez jest szansa, że ciąża :) Kiedy masz planowany okres? Ja w najbliższą niedzielę....

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak po duphastonie mozesz czuc sie jak w ciazy.
    mdłosci bolace piersi czujesz bardziej jajniki. to niestety normalne.

    zycze Ci zeby jednak u Ciebie okazalo sie ze to ciazowe

  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nancy90 wrote:
    heja dziewczyny! czy któraś z Was odczuła jakieś skutki uboczne po zażywaniu duphostanu?? bo mnie bolą jajniki i piersi..i nie wiem czy to od tabletek czy może w końcu ciąża:)

    Ja nie mam skutków ubocznych po duphastonie. Chyba, że bierzesz go stale bez przerwy w duzej dawce to mogą być nudności po nim.

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Ja nie mam skutków ubocznych po duphastonie. Chyba, że bierzesz go stale bez przerwy w duzej dawce to mogą być nudności po nim.

    ja bralam przez 10 dni - 1 dziennie i pierwsze 2 cykle mialam masakre z objawami niby ciazowymi...ale wiadomo kazdy znosi to inaczej

  • coccolino Przyjaciółka
    Postów: 110 90

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę duphaston od dwóch cykli. Moje objawy to ból głowy, ciężkie obrzmiale, bolące piersi niemal od pierwszej tabletki do miesiączki, mdłości, tradzik. W drugim cyklu zdecydowanie lepiej się już czulam, nie było mdłości i tradziku więc organizm chyba zaczyna się przyzwyczajać. Mam brać do momentu zajścia w ciążę, mam nadzieję, że już niedługo :-)

    3jgx3e3kvup8iows.png
  • nancy90 Koleżanka
    Postów: 53 11

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    termin @ 25.01 ale mam nadzieję że nie przyjedzie. Dziś biorę ostatni dzień duphaston

    Starania od lipca 2016
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ