Forum Starając się - ogólne Duphaston w 2 połowie cyklu i wcześniejsze krwawienie.
Odpowiedz

Duphaston w 2 połowie cyklu i wcześniejsze krwawienie.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • rah Autorytet
  Postów: 2271 1667

  Wysłany: 17 czerwca 2014, 20:50

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Drogie Panie :) Biorę Dupka 4 miesiąc, bo staramy się o dzidzię. Od ok. 1,5 roku mierzę temp.,mam w miarę regularne cykle, ale przed Dupkiem miałam 28-30 dni, a z każdym miesiącem brania mam coraz krótsze cykle. Pierwszy miał 28 dni, drugi 27 dni, trzeci 25 dni, a w tym miesiącu dostałam (dzis) lekkiego krwawienia. Jezeli to się "rozkręci" obecny cykl skończy sie na 24 dniach. Czy to nie dziwne, że tak bardzo mi go skraca?? Też tak miałyście?
  Ponadto, szyjka macicy jest twardawa, tak 3/4 otwarta, dość nisko, pobolewa lekko podbrzusze. Nie było natomiast spadku temperatury (ani o 0,01), a od zawsze! spadek temp.notuje. Nie zdążyłam też zjeść 10 dni Duphastonu. Do tej pory odstawiałam Dupka, mijały 2 dni i był okres. Dzis jem 9 dzień dopiero a tu nagle krew..Co to oznacza? Co robić? Odstawić tabletki? Zjeść jeszcze jutro?

  16ud0dw4pvgujdsb.png
  † 03.09.2010 (12tc)
  Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
 • Ewik Autorytet
  Postów: 2293 1385

  Wysłany: 16 lipca 2014, 07:33

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witaj rah :)

  u mnie dzisiaj podobna sytuacja 24dc (9 dzien duphaston) a tu ciach i plamienie jak przed @ mam czasami i oto jest pytanie co dalej?

  mhsv2n0ahsxqjiji.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ