X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Duphaston w 2 połowie cyklu i wcześniejsze krwawienie.
Odpowiedz

Duphaston w 2 połowie cyklu i wcześniejsze krwawienie.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Panie :) Biorę Dupka 4 miesiąc, bo staramy się o dzidzię. Od ok. 1,5 roku mierzę temp.,mam w miarę regularne cykle, ale przed Dupkiem miałam 28-30 dni, a z każdym miesiącem brania mam coraz krótsze cykle. Pierwszy miał 28 dni, drugi 27 dni, trzeci 25 dni, a w tym miesiącu dostałam (dzis) lekkiego krwawienia. Jezeli to się "rozkręci" obecny cykl skończy sie na 24 dniach. Czy to nie dziwne, że tak bardzo mi go skraca?? Też tak miałyście?
    Ponadto, szyjka macicy jest twardawa, tak 3/4 otwarta, dość nisko, pobolewa lekko podbrzusze. Nie było natomiast spadku temperatury (ani o 0,01), a od zawsze! spadek temp.notuje. Nie zdążyłam też zjeść 10 dni Duphastonu. Do tej pory odstawiałam Dupka, mijały 2 dni i był okres. Dzis jem 9 dzień dopiero a tu nagle krew..Co to oznacza? Co robić? Odstawić tabletki? Zjeść jeszcze jutro?

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 16 lipca 2014, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj rah :)

    u mnie dzisiaj podobna sytuacja 24dc (9 dzien duphaston) a tu ciach i plamienie jak przed @ mam czasami i oto jest pytanie co dalej?

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ