Forum Starając się - ogólne Duphaston w 2 połowie cyklu i wcześniejsze krwawienie.
Odpowiedz

Duphaston w 2 połowie cyklu i wcześniejsze krwawienie.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • rah Autorytet
  Postów: 2271 1667

  Wysłany: 17 czerwca 2014, 20:50

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Drogie Panie :) Biorę Dupka 4 miesiąc, bo staramy się o dzidzię. Od ok. 1,5 roku mierzę temp.,mam w miarę regularne cykle, ale przed Dupkiem miałam 28-30 dni, a z każdym miesiącem brania mam coraz krótsze cykle. Pierwszy miał 28 dni, drugi 27 dni, trzeci 25 dni, a w tym miesiącu dostałam (dzis) lekkiego krwawienia. Jezeli to się "rozkręci" obecny cykl skończy sie na 24 dniach. Czy to nie dziwne, że tak bardzo mi go skraca?? Też tak miałyście?
  Ponadto, szyjka macicy jest twardawa, tak 3/4 otwarta, dość nisko, pobolewa lekko podbrzusze. Nie było natomiast spadku temperatury (ani o 0,01), a od zawsze! spadek temp.notuje. Nie zdążyłam też zjeść 10 dni Duphastonu. Do tej pory odstawiałam Dupka, mijały 2 dni i był okres. Dzis jem 9 dzień dopiero a tu nagle krew..Co to oznacza? Co robić? Odstawić tabletki? Zjeść jeszcze jutro?

  16ud0dw4pvgujdsb.png
  † 03.09.2010 (12tc)
  Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
 • Ewik Autorytet
  Postów: 2293 1385

  Wysłany: 16 lipca 2014, 07:33

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witaj rah :)

  u mnie dzisiaj podobna sytuacja 24dc (9 dzien duphaston) a tu ciach i plamienie jak przed @ mam czasami i oto jest pytanie co dalej?

  mhsv2n0ahsxqjiji.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego