X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dwie owulacje
Odpowiedz

Dwie owulacje

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Bezsilna. Debiutantka
  Postów: 8 0

  Wysłany: 6 marca 2023, 15:43

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam chciałam zapytać czy jak były dwie owulacje wciągu jednego miesiąca to znaczy że napewno jakoś dojdzie do zagnieżdżenia?

 • Namisa Autorytet
  Postów: 3415 6967

  Wysłany: 6 marca 2023, 15:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie, nie ma nawet pewności że dojdzie do samego zapłodnienia, nie mówiąc o zagnieżdżeniu. Owulacja, nawet mnoga, to tylko połowa sukcesu. Do zapłodnienia trzeba jeszcze między innymi bardzo dobrej jakości plemnika i sprzyjających warunków - płodny śluz, stosunek w odpowiednim odstepie czasu od uwolnienia komórki jajowej, drożne jajowody, opowiedniej grubości endometrium itd.

  15.06.2022 - 40+0, 3490 g, 56 cm Gabriel 🩵
  age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ