Forum Starając się - ogólne Dzień owulacji a płeć dziecka
Odpowiedz

Dzień owulacji a płeć dziecka

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ann22 Debiutantka

Wysłany: 27 września, 13:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czy są tutaj mamusie, u których sprawdziła się metoda planowania płci dziecka z terminem owulacji? Jak to u was wyglądało? Kidy na dziewczynkę, a kiedy na chłopaka?

• Sleepyhead Ekspertka

Wysłany: 27 września, 14:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zasłyszałam, że jeżeli owulacja z prawego jajnika to zazwyczaj dziewczynka a z lewego chłopak. :) ciekawe czy faktycznie coś w tym jest czy tylko mit. Jestem ciekaw Waszych spostrzeżeń :)

• Seli Autorytet

Wysłany: 27 września, 15:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepyhead wrote:
    Ja zasłyszałam, że jeżeli owulacja z prawego jajnika to zazwyczaj dziewczynka a z lewego chłopak. :) ciekawe czy faktycznie coś w tym jest czy tylko mit. Jestem ciekaw Waszych spostrzeżeń :)

Mysle, ze mit. Ja mam prawy jajnik tylko i mam chlopaka 🤣

Niby plemiki meskie sa szybki a damskie bardziej wytrzymale wiec jesli np 3 dni przed owulacja bylo to wieksze szanse na dziewczynke ale to kwestia wielu rzeczy ;)

CappuccinoBoo lubi tę wiadomość

7Kxop1.pngLMyUp2.png
  • Sleepyhead Ekspertka

Wysłany: 27 września, 16:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Mysle, ze mit. Ja mam prawy jajnik tylko i mam chlopaka 🤣

Niby plemiki meskie sa szybki a damskie bardziej wytrzymale wiec jesli np 3 dni przed owulacja bylo to wieksze szanse na dziewczynke ale to kwestia wielu rzeczy ;)
    Właśnie dlatego pytałam o spostrzeżenia i fakty, bo jestem ciekawa tego jak się ma to do tego co usłyszałam :) oczywiście nie miałam na myśli wyniku 100% tylko przeważającą większość na dany jajnik. Znajoma z kolei potwierdziła że prawy i dziewczynka. Więc póki co jest 1-1 :D
    Oczywiście nie zmienia to faktu, że najważniejsze by było zdrowe. Ja dalej z niecierpliwością czekam na swój cud :)

• Seli Autorytet

Wysłany: 27 września, 18:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepyhead wrote:
    Właśnie dlatego pytałam o spostrzeżenia i fakty, bo jestem ciekawa tego jak się ma to do tego co usłyszałam :) oczywiście nie miałam na myśli wyniku 100% tylko przeważającą większość na dany jajnik. Znajoma z kolei potwierdziła że prawy i dziewczynka. Więc póki co jest 1-1 :D
    Oczywiście nie zmienia to faktu, że najważniejsze by było zdrowe. Ja dalej z niecierpliwością czekam na swój cud :)

Moja mama lubi zabobony :P i mówiła, że jak jest umiejscowione po prawej to chłopak, po lewej dziewczynka :P Z takich innych zabobonów to mi się sprawdziło,że kwaśne i ładna cera na chłopca a koleżanka opychała się w tym czasie słodkim i ją koszmarnie wysypało i była dziewczynka :P ale na "fioletowej" stronie jest podobny wątek o zabobonach i jest naprawdę przeróżnie ;) można się pośmiać i powygłupiać się ale to nie ma większego znaczenia.

7Kxop1.pngLMyUp2.png
  • Promyk89 Autorytet

Wysłany: 27 września, 18:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepyhead wrote:
    Płeć determinuje plemnik mężczyzny! (Tzn jego material genetyczny)

Jak czytam takie bzdury to opłakuje, że nie ma wychowania seksualnego w szkolach na normalnym poziomie -.-

Ewa1984, Seli, Karolllla, boo123 lubią tę wiadomość

1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy.
    e7a8c84f9f.png
  • Szpilkka Autorytet

Wysłany: 27 września, 18:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniki meskie sa szybsze ale mnien wytrzymale. Plemniki zenskie sa w stanie przetrzymac w organizmie kobiety dluzej ale sa wolniejszs. Tak mowia ze jesli sex bedzie w dniu owulacji to meskie beda szybsze a jak sex dwa dni przed owu to meskie wygina a zenskie przetrwaja :)

Pierwszy syn urodzony 04.07.2015
    676657ab7b.png
  • melisa Przyjaciółka

Wysłany: 27 września, 23:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepyhead wrote:

Mam 2 dzieci, syna i córkę, oboje z prawego :-)

2015 💙
    2017 🧡
    Yu5tp2.png
  • Sleepyhead Ekspertka

Wysłany: 28 września, 13:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk89 wrote:

Jak czytam takie bzdury to opłakuje, że nie ma wychowania seksualnego w szkolach na normalnym poziomie -.-
    Przecież nie biorę tego na poważnie -.- nie bądźmy tacy we wszystkim poważni, trochę luzu.

• Natalia05 Autorytet

Wysłany: 2 października, 14:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk89 wrote:

No jasne ze plemnik. Ale ale ale plemnikow ktore dotarly do jakeczka sa miliony a wejdzie jeden i to jajeczko decyduje ktorego wpusci 😀 Mowie to jako matka trzech dziewczynek a czwarta z seksu w owu w drodze 🤣🤣🤣

Ue17p2.png 2wHhp2.png
    Mama trzech księżniczek, czwarta w drodze! <3

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)