X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Dzień owulacji a płeć dziecka
Odpowiedz

Dzień owulacji a płeć dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ann22 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 27 września 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czy są tutaj mamusie, u których sprawdziła się metoda planowania płci dziecka z terminem owulacji? Jak to u was wyglądało? Kidy na dziewczynkę, a kiedy na chłopaka?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zasłyszałam, że jeżeli owulacja z prawego jajnika to zazwyczaj dziewczynka a z lewego chłopak. :) ciekawe czy faktycznie coś w tym jest czy tylko mit. Jestem ciekaw Waszych spostrzeżeń :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 września 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepyhead wrote:
    Ja zasłyszałam, że jeżeli owulacja z prawego jajnika to zazwyczaj dziewczynka a z lewego chłopak. :) ciekawe czy faktycznie coś w tym jest czy tylko mit. Jestem ciekaw Waszych spostrzeżeń :)

    Mysle, ze mit. Ja mam prawy jajnik tylko i mam chlopaka 🤣

    Niby plemiki meskie sa szybki a damskie bardziej wytrzymale wiec jesli np 3 dni przed owulacja bylo to wieksze szanse na dziewczynke ale to kwestia wielu rzeczy ;)

    CappuccinoBoo lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Mysle, ze mit. Ja mam prawy jajnik tylko i mam chlopaka 🤣

    Niby plemiki meskie sa szybki a damskie bardziej wytrzymale wiec jesli np 3 dni przed owulacja bylo to wieksze szanse na dziewczynke ale to kwestia wielu rzeczy ;)
    Właśnie dlatego pytałam o spostrzeżenia i fakty, bo jestem ciekawa tego jak się ma to do tego co usłyszałam :) oczywiście nie miałam na myśli wyniku 100% tylko przeważającą większość na dany jajnik. Znajoma z kolei potwierdziła że prawy i dziewczynka. Więc póki co jest 1-1 :D
    Oczywiście nie zmienia to faktu, że najważniejsze by było zdrowe. Ja dalej z niecierpliwością czekam na swój cud :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 września 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepyhead wrote:
    Właśnie dlatego pytałam o spostrzeżenia i fakty, bo jestem ciekawa tego jak się ma to do tego co usłyszałam :) oczywiście nie miałam na myśli wyniku 100% tylko przeważającą większość na dany jajnik. Znajoma z kolei potwierdziła że prawy i dziewczynka. Więc póki co jest 1-1 :D
    Oczywiście nie zmienia to faktu, że najważniejsze by było zdrowe. Ja dalej z niecierpliwością czekam na swój cud :)

    Moja mama lubi zabobony :P i mówiła, że jak jest umiejscowione po prawej to chłopak, po lewej dziewczynka :P Z takich innych zabobonów to mi się sprawdziło,że kwaśne i ładna cera na chłopca a koleżanka opychała się w tym czasie słodkim i ją koszmarnie wysypało i była dziewczynka :P ale na "fioletowej" stronie jest podobny wątek o zabobonach i jest naprawdę przeróżnie ;) można się pośmiać i powygłupiać się ale to nie ma większego znaczenia.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Promyk89 Autorytet
    Postów: 2329 1942

    Wysłany: 27 września 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepyhead wrote:
    Ja zasłyszałam, że jeżeli owulacja z prawego jajnika to zazwyczaj dziewczynka a z lewego chłopak. :) ciekawe czy faktycznie coś w tym jest czy tylko mit. Jestem ciekaw Waszych spostrzeżeń :)
    Płeć determinuje plemnik mężczyzny! (Tzn jego material genetyczny)

    Jak czytam takie bzdury to opłakuje, że nie ma wychowania seksualnego w szkolach na normalnym poziomie -.-

    Ewa1984, Seli, Karolllla, boo123, Kingusia135 lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    4 -transfer " 4AB "13.01
    Bhcg <0.1
    5 - 4ty ostatni transfer blastki "3" 13.10.2023
    Bhcg 472
  • Szpilkka Autorytet
    Postów: 921 293

    Wysłany: 27 września 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniki meskie sa szybsze ale mnien wytrzymale. Plemniki zenskie sa w stanie przetrzymac w organizmie kobiety dluzej ale sa wolniejszs. Tak mowia ze jesli sex bedzie w dniu owulacji to meskie beda szybsze a jak sex dwa dni przed owu to meskie wygina a zenskie przetrwaja :)

    82dox1hp9jc30rad.png
    gyxwl6d8duuarpfk.png
  • melisa Autorytet
    Postów: 660 415

    Wysłany: 27 września 2019, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 12:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk89 wrote:
    Płeć determinuje plemnik mężczyzny! (Tzn jego material genetyczny)

    Jak czytam takie bzdury to opłakuje, że nie ma wychowania seksualnego w szkolach na normalnym poziomie -.-
    Przecież nie biorę tego na poważnie -.- nie bądźmy tacy we wszystkim poważni, trochę luzu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2019, 15:21

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ