X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dzień płodny??
Odpowiedz

Dzień płodny??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 14 marca 2013, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem 5 dni po @ a detektor owulacyjny pokazuje mi że mam dziś dzień płodny i wskazuje na to tylko śluz i nic więcej.Zażywam Wiesiołek na poprawę śluzu.Czy nie mam się tym przejmować i czekać na prawidłowy dzień płodny czy to może teraz być dniem płodnym?
    To mój cykl :

    4baac1312c3d98ea52126c58969e500f.png

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • andziol Koleżanka
    Postów: 43 13

    Wysłany: 14 marca 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co, spróbować nie zaszkodzi :) żeby "jak by co" to nie żałować :)

    ale jakoś mi się nie wydaje, jeśli masz dłuższe cykle niż 21 dni.

    Jak powprowadzasz następne dane w kolejne dni moze ci przeskoczyć.

    zrz6zbmh7yy79ed9.png

    2nn3skjofxiik2bq.png
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 14 marca 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki andziol tylko niech mąż z pracy rzyjdzie.... heh trzymaj kciuki Kochana :*

    4baac1312c3d98ea52126c58969e500f.png

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 14 marca 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od razu po @ co dwa dni próbować :D najlepiej do 4 dnia po oznaczeniu przez ovu owulacji :)

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ