X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne dziwna miesiaczka
Odpowiedz

dziwna miesiaczka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olcia Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 13 listopada 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny
    wczoraj dostałam @ dziwi mnie to ze ona jest inna niż zawsze!!!! jest koloru jasnoczerwonego z rozciągliwym śluzem czy to normalne trochę się przestraszyłam bo nigdy tak nie miałam!

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 13 listopada 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej jest to normalne. W różnych cyklach mogą wystąpić różne rodzaje krwawień. Czasami zmieniają się z wiekiem. Zmienia się też obfitość. Jeżeli jest nazbyt obfita, nie nadążasz ze zmianą podpasek czy tamponów i czujesz się osłabiona, to skonsultuj się z lekarzem.
    Ponad to poinformuj o tym swojego lekarza ginekologa.
    Na moje oko nie jest to powód do niepokoju.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ