X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziwna miesiączka.
Odpowiedz

Dziwna miesiączka.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malo_wiem Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 marca 2022, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pewnie wątpliwości. W tym miesiącu rozpoczęliśmy pierwsze starania o ciążę. Mam cykle mniej więcej podobne -30, 32. Owulacja przypadła mi na 10.03 i to ostatnia próba. Testy robiłam 26.03 i wyszedł negatywny. Ale..moja miesiączka jest bardzo typowa. Obfita, bolesna, tydzień wcześniej już ją czuję, wyraźne pms, bardzo duży apetyt, bóle piersi. A tym razem nic, lekkie bóle podbrzusza, dziś jest 3 dzień, ale bardzo mało obfity (jak na mnie!). Zupełnie nie bolały mnie uda i piersi, mam straszną awersję do jedzenia. Mogłabym nic nie jeść, jestem spokojna. Krew jest dziwnie połączona że śluzem..czasami nawet pomarańczowa. Ja wiem, nie doszukuję się, ale tak chciałam się podzielić i zapytać. Dodam, że mam niewielkie skrzepy, więc to chyba na pewno nie ciąża. Ale czy ktoś, mimo takich objawów, był w ciąży? Czy to możliwe? Ogólnie dodam, że ja zawsze wszystko czuję "bardziej", czy grupę, czy okres, czy inne choroby. Więc stąd moje wątpliwości, czy to jednak implementacja....tylko taka mocna

  • Martinizlodem Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 24 kwietnia 2022, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja jestem w bardzo podobnej sytuacji i też staramy się o dziecko.. 'okres' spóźnił mi się 6 dni i jest to bardziej delikatne plamienie krwi ze śluzem. Po 2 dniach spóźnienia zrobiłam test i wyszedł negatywny. Zazwyczaj 2 dzień okresu mam dość obfity i bolesny a tym razem nic. Już 3 dzień mam te plamienia i zastanawiam się czy ponownie zrobić test..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ