Forum Starając się - ogólne Dziwna przypadłość? Nadmierne zgięcie macicy
Odpowiedz

Dziwna przypadłość? Nadmierne zgięcie macicy

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • soleil33 Nowa

Wysłany: 14 marca 2018, 19:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczyny! ☺
    Ogólnie bardzo mało pisze na ten temat na internecie... może któraś z was ma to samo lub spotkała się z czymś takim.
    Otóż nigdy wcześniej podczas wizyty u ginekologa (przez 6 lat) nikt nic nie mówił, że jest coś nie tak. Dopiero w 2016 gdzie podczas jednej z wizyt ginekolog powiedziała, że widzi na USG, że mam bardzo zgięta do przodu macice. Normalnie jest lekko przodo pochylona, a moja normalnie kąt ostry. Gdy zapytałam czy będzie problem podczas starań o dziecko powiedziała "nie powinno". Wtedy jeszcze nie przywiązywałam do tego uwagi. Podczas ostatniej wizyty powtórka z rozrywki, znów mówiła o tym zgięciu i że "nie powinno byc problemu, chociaż zanim ten plemniczek pokona tą drogę.......?" i cisza nic więcej. Zaczynam się martwić, więc stwierdziłam, że udam sie do innego lekarza po poradę, wizytę mam w przyszłym tygodniu.. Czy któraś z was spotkała się z czymś takim? Czy powinnam się martwić? Dodam, że cykle mam zawsze regularne.. zawsze bez problemu dostrzegalam kiedy są dni płodne, a kiedy nie, dzięki dużej ilości śluzu.. nigdy nie miałam problemu z miesiączka ani z żadnym bólami.. wszystko wrecz książkowe. Jest ktoś w podobnej sytuacji czy tylko na mnie to padło? :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego