X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziwna sytuacja z testami owulacyjnymi
Odpowiedz

Dziwna sytuacja z testami owulacyjnymi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • WikiJN Nowa
    Postów: 5 4

    Wysłany: 11 października 2021, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś może wie o co chodzi, albo tak miała? Staramy się już 7msc o drugie dziecko, z pierwsza ciąża udało się w 2cs. Od 2 miesięcy w zasadzie codziennie robię testy owu, został mi bardzo duży zapas a stwierdziłam ze to ostatnie miesiące korzystania, potem odpuszczam testy i zacznę mierzyć temp. więc chce je wykorzystać 🤷🏼‍♀️😅
    W tamtym miesiącu testy pokazały ładnie owu i tyle. A teraz nie wiem co jest grane 🤷🏼‍♀️
    Pozytywny test (taka sama testowa jak kontrolna) wyszedł mi 2.10 w sobotę. Starania były w czwartek 30.09 i potem 3.10 po tescie. 3.10 była też owulacja którą co miesiąc od porodu córki (15msc) bardzo dobrze czuje, test już wyszedł negatywny. I były negatywne aż do 08.10. Potem wyraźnie pozytywy, mocniejsze niż przy owulacji. W ciągu sekundy kreska testowa o wiele mocniejsza od kontrolnej. Od wczoraj tj. 10.10 kreska wychodzi nawet z bardzo rozcieńczonego moczu wyraźniejsza niż kontrolna, niezależnie o której godzinie zrobię test. Termin miesiączki mam na 17/18 października. Nigdy testy nie wychodziły mi pozytywne po owulacji, nie wspominają już ze testy są mocniejsze niż przed owu 🙈 czy któraś z was tak miała? Czy to może oznaczać ze się udało, czy to raczej jakieś zaburzenia torbiele itp? Nie wiem już co myśleć, chyba ogłupieje do czasu terminu miesiączki

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 11 października 2021, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WikiJN wrote:
    Dziewczyny, czy któraś może wie o co chodzi, albo tak miała? Staramy się już 7msc o drugie dziecko, z pierwsza ciąża udało się w 2cs. Od 2 miesięcy w zasadzie codziennie robię testy owu, został mi bardzo duży zapas a stwierdziłam ze to ostatnie miesiące korzystania, potem odpuszczam testy i zacznę mierzyć temp. więc chce je wykorzystać 🤷🏼‍♀️😅
    W tamtym miesiącu testy pokazały ładnie owu i tyle. A teraz nie wiem co jest grane 🤷🏼‍♀️
    Pozytywny test (taka sama testowa jak kontrolna) wyszedł mi 2.10 w sobotę. Starania były w czwartek 30.09 i potem 3.10 po tescie. 3.10 była też owulacja którą co miesiąc od porodu córki (15msc) bardzo dobrze czuje, test już wyszedł negatywny. I były negatywne aż do 08.10. Potem wyraźnie pozytywy, mocniejsze niż przy owulacji. W ciągu sekundy kreska testowa o wiele mocniejsza od kontrolnej. Od wczoraj tj. 10.10 kreska wychodzi nawet z bardzo rozcieńczonego moczu wyraźniejsza niż kontrolna, niezależnie o której godzinie zrobię test. Termin miesiączki mam na 17/18 października. Nigdy testy nie wychodziły mi pozytywne po owulacji, nie wspominają już ze testy są mocniejsze niż przed owu 🙈 czy któraś z was tak miała? Czy to może oznaczać ze się udało, czy to raczej jakieś zaburzenia torbiele itp? Nie wiem już co myśleć, chyba ogłupieje do czasu terminu miesiączki

    Może oznaczać, mi dzisiaj wyszedł pozytywny owulak i test ciążowy też więc trzymam kciuki 😊✊ mnóstwo dziewczyn tak ma😊

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ