X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne dziwna wydzielina
Odpowiedz

dziwna wydzielina

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ep7 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 października 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny! moze znajdzie sie jakas kobitka ktora miala podobny problem?? Naczytalam sie ostatnio jak wazny jest prawidlowy sluz w pochwie przy zachodzeniu w ciaze (jejku chyba za bardzo sie wkrecam a sila sugestii wielka) :-) Otoz chcemy dzialac juz od jutra bo za kilka dni spodziewam sie owulacji ale z tym sluzem to ostnio cos nie tak, wlasciwie zastanawiam sie czy te uplawy to nie jest przypadkiem jakis stan grzybiczny. WYdzielina nie ma jakiegos okropnego zapachu ale przyjemnego tez nie. Jest koloru bialego z bardzo ale to bardzo jasnym zabarwieniem seledynowego (zeby nie powiedziec zielonego) i co najbardziej charakterystyczne sa w niej takie grudki (konsystencja serka wiejskiego mi sie kojarzy). Czy znacie jakies srodki na to?? Moze najpierw cos bez recepty?? Oczywiscie jesli trzeba to pojde do lekarza po recepte ale z tym problem bedzie bo umowic sie do mojego GP (mieskam w UK) to niemalze cud, musze czekac kilka dni a i tak jest w takich godzinach ze pewnie musialabym wolne w pracy brac (straszny klopot). Pomyslalam tez zeby zadzwonic do recepcji i ublagac aby lekarz wypisal mi recepte a ja odbiore wieczorem. Ale zeby go o to poprosic musze wiedziec czego chce, jakiego specyfiku... pozdrawiam,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2013, 19:27

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 23 października 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jakie środki są dostępne w UK, ale może warto poprosić w aptece o jakieś globulki antygrzybiczne bez recepty. Jest kilka takich środków bez konieczności zdobywania recepty. Jeżeli jednak stan utrzyma się pomimo stosowania takich globulek, to zgłoś się do lekarza.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • ep7 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 października 2013, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki MisiaMisia, popytam jutro w aptece, bylam juz dzis w aptece ale powiem szczerze ze stchorzylam bo za lada stalo tylo dwoch nieziemsko przystojnych farmaceutow :-)) Moze nie mialabym problemu z zapytaniem ale niestety reakcja fizyczna zaszlaby poza moja kontrola: spalilabym chyba buraka na policzkach, ha ha. Juro poszukam apteki z kobieta za lada.

    A jesli chodzi o dostepnosc produktow w UK, wlasciwie sa takie same albo podobne, zawsze sprawdzam w internecie sklad specyfiku polskiego i szukam podobnego na rynku uk, nazwy lacinskie lekow sa czesto podobne jesi nie takie same :-) Generalnie w internecie dosc latwo znalezc substytuty..

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 24 października 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje że te leki bez recepty nie załatwią sprawy. Miałam już tak klika razy i pomogły tylko leki przepisane przez gina. Ja bym nie ryzykowała i poszła do gina

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 24 października 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym radziła pójść jak najszybciej do lekarza, bo jeżeli ta wydzielina ma zabarwienie podobne do odcienia zielonego i ma nieprzyjemny zapach ( nawet jeżeli jest słaby) to podejrzewam, że to nie tylko może być grzybica może to być też np. rzęsistek. Ja nie raz miałam problem z grzybicą, ale to objawia się m.in. serowatymi upławami bez zapachu. Wiadomo u każdego może inaczej przebiegać, ale zabarwienie zielone wskazuje wg. mnie raczej na innego rodzaju zakażenie.

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ