X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziwny ból piersi po okresie
Odpowiedz

Dziwny ból piersi po okresie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klarcix Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 12 marca 2023, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytam, że niektórym wam się udaje od razu i aż smutek mnie dopada. My staramy się już pół roku i nic. Ostatnio coś moje hormony chyba śpią. Mianowicie miałam okres około 6 dni nie było zbytnio skrzepów itp ale dziś mijają 4 dni od zakończenia okresu a mnie tak sutki bolą że to masakra żyły na nich są widoczne też , brzuch nieraz też zaboli, I nie wiem co myśleć, czy jakieś problemy się pojawiają i dalej będą starania bezowocne..
    Może miała któraś z was tak że bolały was sutki zaraz po okresie i była to wina hormonów ?? Wizyta u gina dopiero pod koniec marca.

  • Klarcix Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 13 marca 2023, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ???

  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 819 2172

    Wysłany: 13 marca 2023, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarcix wrote:
    Tak czytam, że niektórym wam się udaje od razu i aż smutek mnie dopada. My staramy się już pół roku i nic. Ostatnio coś moje hormony chyba śpią. Mianowicie miałam okres około 6 dni nie było zbytnio skrzepów itp ale dziś mijają 4 dni od zakończenia okresu a mnie tak sutki bolą że to masakra żyły na nich są widoczne też , brzuch nieraz też zaboli, I nie wiem co myśleć, czy jakieś problemy się pojawiają i dalej będą starania bezowocne..
    Może miała któraś z was tak że bolały was sutki zaraz po okresie i była to wina hormonów ?? Wizyta u gina dopiero pod koniec marca.
    Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale chcę dodać Ci sił i cierpliwości 🥰 Uwierz mi, nie każdemu udaje się szybko. Jesteśmy z Mężem całkiem zdrowi, mieliśmy bardzo dobre wyniki badań, oboje. Moje cykle jak w zegareczku. A jak widzisz po moim opisie, staraliśmy się 2 lata. Dlaczego? Nie wiadomo. Nawet kliniki zajmujące się niepłodnością nie potrafiły odpowiedzieć nam na to pytanie. Proponowano nam już inseminację, a w dalszych kroku in vitro. Nie zdecydowaliśmy się właśnie dlatego, że teoretycznie wszystko było z nami ok. Ocaliła nas cierpliwość. Jestem w całkowicie naturalnej, zdrowej ciąży. Czasami po prostu trzeba poczekać. Zaciskam za Was mocno kciuki! ❤️ Znam ten ból i smutek. Ale pamiętaj - im więcej z Tobie pozytywnej energii, pokoju i cierpliwości, tym większe szanse, że „zaskoczy”. Ściskam ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2023, 13:27

    age.png

    Warto wierzyć i się nie poddawać.
    Miracles actually DO happen 💕
    _________________________

    👩🏼 29 🧑🏻 27
    👰🏼‍🤍🤵🏻 06.2020
    Starania o pierwsze 👶🏼: od grudnia 2020
    Wiele przygód po drodze.
    Listopad 2022. 22 cs ➡ ten szczęśliwy 🤰🍀
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ