X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne dziwny okres
Odpowiedz

dziwny okres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olcia Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 13 listopada 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny
    wczoraj dostałam @ dziwi mnie to ze ona jest inna niż zawsze!!!! jest koloru jasnoczerwonego z rozciągliwym śluzem czy to normalne trochę się przestraszyłam bo nigdy tak nie miałam!

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 14 listopada 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeden cykl inny od reszty nie wróży nic złego. Organizm to nie zaprojektowana maszyna że ma być tak i koniec.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja miesiączka też czasem miewa dużo śluzu..i to jak płodny wygląda ;-) Ale tak jak pisze Vanesska, obserwuj, ale pewnie wszystko będzie ok.

    rybka lubi tę wiadomość

  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 29 listopada 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój w tym cyklu właśnie jest taki, więc mam nadzieje, że to nie płodny :D

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ