X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne dziwny wyciek
Odpowiedz

dziwny wyciek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pampuszkin Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 27 września 2023, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Wczoraj wieczorem z prawego sutka wyciekło mi jakby mleko, dzisiaj pieką mnie i bolą piersi. Do okresu jeszcze 4 dni. Czy przy ewentualnej ciąży taki wyciek jest możliwy tak wcześnie??
    Czy warto już robić betę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2023, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pampuszkin wrote:
    Hej dziewczyny,

    Wczoraj wieczorem z prawego sutka wyciekło mi jakby mleko, dzisiaj pieką mnie i bolą piersi. Do okresu jeszcze 4 dni. Czy przy ewentualnej ciąży taki wyciek jest możliwy tak wcześnie??
    Czy warto już robić betę?

    Ile dni po owulce jesteś?

  • pampuszkin Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 27 września 2023, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok 12 dni

    Wojka lubi tę wiadomość

  • lufcik22 Koleżanka
    Postów: 54 31

    Wysłany: 27 września 2023, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pampuszkin wrote:
    Hej dziewczyny,

    Wczoraj wieczorem z prawego sutka wyciekło mi jakby mleko, dzisiaj pieką mnie i bolą piersi. Do okresu jeszcze 4 dni. Czy przy ewentualnej ciąży taki wyciek jest możliwy tak wcześnie??
    Czy warto już robić betę?
    Wiem ze jestes jeszcze pewnie mloda, ale serio mleko w piersiach jako pierwszy objaw ciazy?! Zbadaj lepiej prolaktyne i to od razu z obciazeniem bo raczej ta wydzielina jest z tym zwiazana niz z ciaza. Choc jezeli sie starasz to zycze powodzenia!

    Wojka lubi tę wiadomość

  • pampuszkin Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 27 września 2023, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na początku września badałam prolaktynę i była w normie. Zapytałam, bo moja koleżanka na samym początku ciąży miała właśnie taki wyciek i chciałam wiedzieć czy któraś z was też coś takiego miała 🤷

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2023, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lufcik22 wrote:
    Wiem ze jestes jeszcze pewnie mloda, ale serio mleko w piersiach jako pierwszy objaw ciazy?! Zbadaj lepiej prolaktyne i to od razu z obciazeniem bo raczej ta wydzielina jest z tym zwiazana niz z ciaza. Choc jezeli sie starasz to zycze powodzenia!

    Tez myślę, że to może być związane z nadmiernym wydzielaniem prolaktyny.
    Kilka lat temu moja siostra miała z tym problem, ale u niej okazało się, że miała stan zapalny piersi. Prolaktyna była wtedy ok.

  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 615 166

    Wysłany: 27 września 2023, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam od kilku miesięcy mleko tzn po kropli jak ucisne piers . Prolaktyna w normie , tsh spadło ładnie , ft3 i ft4 ok

    Nie wiem dlaczego tak się dzieje nikt mi nie potrafi odpowiedzieć

    38 lat
    cykle - 28 dniowe
    AMH - 0,65
    TSH - ok
    usg tarczycy - ok
    histero- ok
    hormony - ok
    euthyrox - 0,75, jodid, wit D, kwas foliowy, melatonina - 3mg, koenzym q10 - 600mg, kwas liponowy - 600mg, l-karnityna -1,5 g
    03.2024 sonohsg - jajowody drożne
    Zalecona antykoncepcja na 2 miesiące
    On
    10.2023 badanie nasienia azzospermia, niskie FSH i testosteron
    suple (l-karnityna, wit-c, cynk, selen)
    03.2024 testosteron rośnie , fsh w normie , mamy plemniki 🙏
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ