Forum Starając się - ogólne endo 5mm w 18dc, czy jest szansa...??
Odpowiedz

endo 5mm w 18dc, czy jest szansa...??

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kassandra Autorytet

Wysłany: 21 września 2014, 07:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,
    proszę powiedzcie jesli cos wiecie na ten temat czy jest szansa na zagnieżdzenie gdy w 18dc eno miało 5mm owu miałam w 17dc lub 16dc ... czemu ono takie cienkie ..? nigdy nie rodziłam, nie miałam łyżeczkowania .... czy którejs sie zdazyło zajść przy tak cienkim endo?
    Bede wdzięczna za odpowiedzi ..

a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego