Forum Starając się - ogólne endo 5mm w 18dc, czy jest szansa...??
Odpowiedz

endo 5mm w 18dc, czy jest szansa...??

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • kassandra Autorytet
  Postów: 331 121

  Wysłany: 21 września 2014, 07:43

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie dziewczyny,
  proszę powiedzcie jesli cos wiecie na ten temat czy jest szansa na zagnieżdzenie gdy w 18dc eno miało 5mm owu miałam w 17dc lub 16dc ... czemu ono takie cienkie ..? nigdy nie rodziłam, nie miałam łyżeczkowania .... czy którejs sie zdazyło zajść przy tak cienkim endo?
  Bede wdzięczna za odpowiedzi ..

  a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego