X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Endometrium
Odpowiedz

Endometrium

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Scarletta Przyjaciółka
    Postów: 172 34

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak mam endo w 13 dc 6,5 mm to jest szansa, że jeszcze do owu mi podskoczy?

    4kniegz2joetipgv.png[/url95396ca32d2fd7a11e0411cc10f40860.png
  • pogodynka Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 1 maja 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzień przed poronieniem miałam 7 mm czyli cienkie.. pewnie dlatego poroniłam. Miała któraś z Was tak?

    Aniołek 23.04.2015 5tc

    a00d51792efb0b5e14441c12c3ddab66.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 3 maja 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endometrium w dniu owu wynoszące 8,8 jest ok czy za cienkie? Owu potwierdzona przez ginekologa

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 3 maja 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam... chciałam się zapytać, czy dość grube endo ok 11mm może świadczyć o dobrym poziomie progesteronu?? Jestem po stwierdzonej owu, lekarz nie zapisał mi duphastonu a ja jestem wstanie brać wszsytko byle żeby się udało.

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 3 maja 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy w jakim dc mialas tak grube. Progesteron niby wpływa na grubość endometrium ale najlepiej zrobisz jak zbadasz jego poziom 7 dpo

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 3 maja 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to był 13dc. Tak, wiem o badaniu tylko z tego co kojarzę, to trzeba na czczo, a ja w tym mies ze względu na pracę nie dam rady być rano w laboratorium.

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 3 maja 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie trzeba być na czczo bo progesteron nawet można popołudniu badać ze względu na to ze rano może być niższy niż popołudniu, chyba że lekarz ci kazal na czczo. Progesteron bada się nawet i dwa razy dziennie wiec jeśli byś cały.dzień nic nie jadła byłabyś dobra :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żadnych hormonów nie trzeba badać na czczo :))

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 3 maja 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z tym "żadnych" nie ryzykowałabym... :) ost byłam na hormonach na oddziale w szpitalu położniczym i tam od rana miałam być na czczo..nie sądzę żeby mówili mi tak, żeby tylko uprzykrzyc życie..

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaJaga wrote:
    No z tym "żadnych" nie ryzykowałabym... :) ost byłam na hormonach na oddziale w szpitalu położniczym i tam od rana miałam być na czczo..nie sądzę żeby mówili mi tak, żeby tylko uprzykrzyc życie..
    w szpitalach zazwyczaja tak każą, ale mozna i po pełnym nakarmionym brzuchu. Hormony nie maja az takich spadków jak krew zeby to było takie wazne czy na czco czy z pełnym zołądkiem.

  • Amerie Autorytet
    Postów: 286 343

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pocieszenie...w cyklu w którym zaszłam chodziłam na monitoring. W 12 dc pęcherzyk miał 18 mm, endo 6 mm.W 17 dc kolejna wizyta, potwierdzona owulacja jednak endometrium nadal 6 mm. Odpuściłam ten cykl, a 25 dc test wskazał drugą kreskę:) Szybki telefon do gina, zalecenie brania luteiny i teraz czekam na moją upragnioną córeczkę:)Pamiętajcie, że ciało kobiety i procesy które w nim zachodzą są tak skomplikowane, że czasami niemożliwe staje się możliwe i warto czasem oderwać się od rzeczywistości, bo więcej może zdziałać poddanie się niż uparte dążenie do celu:)

    relgh371rrya3inl.png
  • 100ktorka Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 03:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amerie dajesz nadzieję

  • Lucyna Przyjaciółka
    Postów: 90 31

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Wczoraj miałam robione usg lekarz mówi że jest płyn w zatoce dauglasa co oznacza że owulacja była.
    Powiedział również że mam pogrubione endometrium co to oznacza?

    po 5 latach- sukces!
    oby się udało tym razem ....
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ