X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Endometrium 20 mm
Odpowiedz

Endometrium 20 mm

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    odkąd pamiętam to usg transwaginalne zawsze miałam w porządku. Od roku na każdym usg wychodzi mi mięśniak 10 mm (nie rośnie, nie maleje). W grudniu 2018 miałam biopsję endometrium z opisem: "Endometrium z niepełną słabo zaznaczoną sekrecją" a na usg w 26 dc endometrium było 12,5 mm (było to 3 dni przed okresem). W ubiegłym tygodniu w 21 dc na usg nie było widać mięśniaka ale za to endometrium wynosiło ok. 20 mm!
    Lekarz nic nie powiedział, kazał przyjść po miesiączce.
    Czy któraś z Was tak miała? Od czego to może zależeć? Może w ciągu 3 miesięcy aż tak się zmienić?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ