X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Endometrium drugofazowe przed owulacją?!
Odpowiedz

Endometrium drugofazowe przed owulacją?!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • WikiJN Nowa
    Postów: 5 4

    Wysłany: 30 maja 2022, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam niemałą zagwozdkę. Staramy się o drugie 👶🏻 od marca 2021. W pierwsza ciąże zaszłam bez problemu w 2cs. W tym cyklu wybrałam się w końcu do ginekologa z problem zajścia w ciąże. Zrobił mi USG i tu wychodzą kwiatki.

    Cykle mam zazwyczaj 32/33 dni.
    Usg 16dc - gin stwierdził ze jestem przed owu i na dniach będzie bo pęcherzyk ma 20mm
    Po czym przeszedł do badania endometrium i stwierdził że coś się tu nie zgadza bo jest już drugofazowe 🤨

    Czyli według jajników jestem przed owu, a według endometrium już w drugiej fazie cyklu 🤯
    Czy możliwe jest, że mimo to owu będzie? Czy jednak cykl bezowulacyjny? Tylko dlaczego wtedy pęcherzyk jest idealnych rozmiarów?
    Czy może ktoś spotkał się już z takim przypadkiem bo nie rozumiem nic z tego. Gin tylko stwierdził że mamy jeszcze próbować w najbliższych 2/3 dniach (więc daje nadzieje na owu?🤔) ale że endometrium już w drugiej fazie to słabo to widzi 😏
    Zgupiałam, będę wdzięczna jeśli ktoś się spotkał z takim przypadkiem i coś podpowie 🥰

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ