X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ENDOMETRIUM - ile wystarczy do zagnieżdżenia?
Odpowiedz

ENDOMETRIUM - ile wystarczy do zagnieżdżenia?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Jestem właśnie po drugiej @ po poronieniu. Cykle mi wariują. Owulacja w poprzednim była w 22dc, w obecnym wystąpiła już w 10dc - nieświadomie dzień przed owu z narzeczonym poprzytulaliśmy się trochę :D Wczoraj gin powiedział mi, że szanse na ciążę owszem są, jednak niewielkie ze względu na endometrium, które ma dopiero 7mm.

    Jakie macie doświadczenia z endometrium? Może udało Wam się zajść w ciążę mimo cienkiego endo?

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 3 lutego 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś podzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem? :)

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 4 lutego 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endometrium rośnie pod wplywem wzrostu progesteronu po owulacji. Wszystko zależy, w ktorym dc miało to opisywane przez Ciebie 7mm

    M&M
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ