Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Entliczek pentliczek kwietniowy króliczek 🐰 zapłodnił jajeczko🥚 będzie dzieciąteczko🤱
Odpowiedz

Entliczek pentliczek kwietniowy króliczek 🐰 zapłodnił jajeczko🥚 będzie dzieciąteczko🤱

Oceń ten wątek:
  • Hope... Autorytet
    Postów: 486 563

    Wysłany: 10 maja 2023, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka203 wrote:
    Wstawiam moje dwa maluszki ❤️

    325-E50-D7-A9-FE-416-A-94-CC-254605-D0-A7-C6.jpg

    A tutaj ten najmniejszy 🥹

    DD5-FB528-2-D8-D-4-BB0-A0-CE-86-DC50-CEFEFB.jpg

    Jest różnica w wielkości, ale zobaczymy, nie nastawiam się na nic 😊

    Myślę sobie, a zajrzę na kwietniowy jak tam Wasze wizyty, a tu TAKI news 🤯❤️😍 ale czad 🙈 trzymam potrójnie kciuki !!!

    Bezzi wszystko będzie dobrze 🥰 serduszko startuje, tak jak Twoja beta startowała w swoim tempie 😉

    malutka203 lubi tę wiadomość

  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1274 5366

    Wysłany: 10 maja 2023, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi, Magdalena, Malutka
    Gratulacje, Dziewczyny dzieje się cud życia :) Czułam, że to będzie dobry dzień i bardzo się cieszę z wieści od Was. Rośnijcie zdrowo i spokojnie ❤️🍀

    Beezi, malutka203 lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    02.03.2025 (40+0) Ania 🥰 3010g, 55cm
  • oloska Autorytet
    Postów: 1023 1929

    Wysłany: 10 maja 2023, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi, najpiękniejszy przecinek na świecie! ❤️
    I bez porównywania proszę, bo przypomnę kto na dwóch pierwszych usg widział pusty pęcherzyk i musiał przeżyć całe święta z myślą "wiem, że nic nie wiem", zanim objawił się malutki śladzik zwany człowieczkiem, z pięknym serduszkiem 😉

    Beezi lubi tę wiadomość

    ♀️ 35
    ♂️ 33

    07.02.2025 Alicja ❤️
    age.png

    04.08.2023 Oliwia ❤️
    age.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 10 maja 2023, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi myślę że jakbyś była na wizycie w piątek to serduszko by już było❤️❤️❤️

    Niech rośnie mały kropek!!

    Dziewczynki wszystkim Wam bardzo mocno kibicuje i zajmujecie super szczególne miejsce w moim sercu bo bardzo liczyłam na zajączka wielkanocnego!
    I nie ma w tym ani kszty zazdrości! Bo wiem ile każda z nas przechodzi żeby dotrzeć do wymarzonego celu!!!

    Low ju girls!!

    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2023, 19:18

    M94, pluto_nova, WonderWoman, ELka, Beezi, nick nieaktualny, malutka203, Angelika95 lubią tę wiadomość

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8834

    Wysłany: 10 maja 2023, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi, piękny Przecinek 😍🥰❤️Teraz tylko bądź zdrowa i już za tydzień ujrzysz serduszko❤️
    Ten wątek tętni dziś takim życiem, że bardziej się nie da 🥹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2023, 23:08

    Beezi lubi tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • M94 Autorytet
    Postów: 823 1880

    Wysłany: 10 maja 2023, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi, cudny robaczek 😍 nic sie nie przejmuj i zaufaj lekarzowi, za tydzień bedzie serducho 🍀❤️

    A propos duphastonu, to ja w ciąży go super znoszę, także to tez nie musi być wcale takie zero jedynkowe. Nie boj sie na zapas! ☺️

    Beezi lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️28 👨🏼29 🍀12 cs

    01.05.2023 - ⏸️
    19.01.2024 - 👶🏼🩵

    age.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3468 8524

    Wysłany: 10 maja 2023, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi, w sumie na razie nie wiem, chyba umówię się też dodatkowo na NFZ, żeby robić badania za darmo. Wtedy będę miała lekarzy z dwóch szpitali potencjalnych do porodu. Lekarka jest bardzo spoko, atmosfera fajna, chociaż powiedziała, że na razie gratuluje na 50%, za tydzień będzie na 100%. Na mdłości doradziła, dała mi też próbkę leku na wymioty jakby była potrzebna.

    Dzięki dziewczyny, mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku 🍀 Oloska, mam nadzieję, że Kropek nie będzie aż tak długo trzymał mnie w niepewności. 😅

    Merry, Duphastonu się nie boję, najwyżej wezmę zwolnienie 🤷🏻‍♀️

    Pluto, kciuki za wizytę jutro ✊✊✊

    nick nieaktualny, pluto_nova, ELka, M94, Bambi92 lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Lilka1298 Autorytet
    Postów: 1207 1477

    Wysłany: 10 maja 2023, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi, jak coś tam nieśmiało zaczyna pulsować to znaczy, że serduszko już za moment będzie ładnie widoczne na USG 🩷 Gratulacje!
    Pamiętaj, że bardzo dużo zależy od sprzętu. W przyszłym tygodniu serducho już będzie biło jak dzwon.

    malutka, jakie Kropencjusze 😍

    Pewnie o którejś z Was zapomniałam 🙈 Cierpię na amnezję ciążową 😂

    Beezi, malutka203 lubią tę wiadomość

    15.12.2023 - Liwia 🌸
  • Karina Autorytet
    Postów: 707 808

    Wysłany: 10 maja 2023, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wpadam żeby pogratulować. Cudownie kropeczki rosną ♥️ jestem oczarowana.
    Malutka dałaś po całej bandzie 🥰 niech rosną zdrowo

    malutka203 lubi tę wiadomość

    22.06.23 ⏸
    12.03.24 🩵18:35 Dominik 3900g 60cm

    age.png
  • Cotakoza Autorytet
    Postów: 1539 2478

    Wysłany: 10 maja 2023, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka hahaha! Szok! Ale jazda 🥚🥚🥚 to jest tzw szach mat!🌸🌸🌸🌸🌸

    Bezi! Jak się cieszę !!!! ☘️☘️☘️🙏💜

    Gratulacje dla pozostałych! 🤗🤗☘️🌸

    Beezi, malutka203, M94 lubią tę wiadomość

    33♀️33 ♂️
    27.08.2019 👫
    27.08.2020 💍
    27.08.2021 💒
    27.08.2023 termin 🍼
    _______
    2014 💗 M. 👧

    ________________
    starania od 05.2022
    odpuszczenie starań 12.2022
    __________
    20.12 ⏸️😲🙈
    21.12 beta 1242🩸
    21.12 - perzyk 3,8mm
    03.01 0,43mm🍤
    31.01 wizyta
    06.02 badania 🩸 Pappa
    15.02 niskie ryzyka 🍀 💙?
    21.02 8 cm 🍼 100g
    21.03 220g 🥚🥚
    12.04 411g 👕
    18.04 491 g 🐻
    16.05(25+2) 908 g 🐻
    06.06(28+2)1662 g 🐻
    20.06(30+2) 2080 g 🐻
    28.06 (31+3) 2138 g 🐻
    11.07 (33+3) 2760g 🐻
    31.07 (36+2) 3652g 🐻

    21.08 Bruno 3920/59cm 🐻 CC.




    age.png
  • WonderWoman Autorytet
    Postów: 962 1780

    Wysłany: 10 maja 2023, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pluto o której jutro wizytujesz?

    👱‍♀️28
    👱‍♂️38

    03.2022 7 tc. 💔

    14.04 ⏸9dpo
    Nifty - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷
    13.06 I prenatalne 👍
    16.08 II prenatalne 21+2 👍 357g
    8.09 (24+4) 607g
    29.09 (27+4) 1060g
    18.10 III prenatalne 30+2 👍 1427g
    8.11 (33+2) 1914g
  • pluto_nova Autorytet
    Postów: 1559 4873

    Wysłany: 10 maja 2023, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Bambi, w sumie na razie nie wiem, chyba umówię się też dodatkowo na NFZ, żeby robić badania za darmo. Wtedy będę miała lekarzy z dwóch szpitali potencjalnych do porodu. Lekarka jest bardzo spoko, atmosfera fajna, chociaż powiedziała, że na razie gratuluje na 50%, za tydzień będzie na 100%. Na mdłości doradziła, dała mi też próbkę leku na wymioty jakby była potrzebna.

    Dzięki dziewczyny, mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku 🍀 Oloska, mam nadzieję, że Kropek nie będzie aż tak długo trzymał mnie w niepewności. 😅

    Merry, Duphastonu się nie boję, najwyżej wezmę zwolnienie 🤷🏻‍♀️

    Pluto, kciuki za wizytę jutro ✊✊✊

    WonderWoman wrote:
    A pluto o której jutro wizytujesz?

    Ja jutro wcześnie, bo mam na 9:00 😉 Już złapał mnie stres i mam nadzieję, że jutro wszystko będzie ok 😬

    age.png
    ✅naturalne owulacje
    ✅Progesteron
    ✅TSH, FT3, FT4, anty-TPO, anty-TG
    ✅FSH, LH, Estradiol, Prolaktyna (3dc)
    ✅Niedobór białka S
    ✅Oporność na białko C
    ✅Antykoagulant tocznia
    ✅P/c p. kardiolipinie IgG i IgM
    ✅P/c p. beta2 glikoproteinie 1 IgA
    ✅mutacja V Leiden
    ✅mutacja genu protrombiny
    ✅ANA3

    ✅badanie nasienia

    ❌ PAI-1 4G układ homozygotyczny nieprawidłowy

    🧑🏼 syn 2006
    👧🏼 córka 2009
    💔 12.2021 cb
    💔 06.2022 cb
    💔 07.2022 cb
    💔 03.2023 cb

    8.12.2022 - operacja usunięcia niszy

    🍀11.04.23 - beta 5,4 (8dpo)
    🍀13.04.23 - beta 40,6 (10dpo) przyrost 820%
    🍀15.04.23 - beta 183,5 (12dpo) przyrost 372,5%
    🍀17.04.23 - beta 580,7 (14dpo) przyrost 202,7%
    🍀21.04.23 - beta 4061,7 (18dpo) przyrost 161,9%
    Będzie synek! 🩵
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3468 8524

    Wysłany: 10 maja 2023, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pluto, musi być 🤞🍀

    pluto_nova lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Mainlylife Autorytet
    Postów: 1329 1569

    Wysłany: 10 maja 2023, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Mamy pęcherzyk z zarodkiem lekko ponad 2mm w środku, na razie bez ❤️, może z leciutkim cieniem takiego, które właśnie powstaje. 🥹
    Dostałam Duphaston "na wszelki wypadek" i umówiłam się na za tydzień.

    Edit, Z USG 5+6


    O jak słodko ❤️ trzymam kciuki za Was ❤️
    To jakoś podobnie jesteśmy tylko ja trochę wcześniej 5+2 prawdopodobne 😁

    Beezi lubi tę wiadomość

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏼 31.12.2014r.
    💒 2020r.
    👱🏻‍♀️
    Endometrioza III stopnia ❌
    21.10.2023- 26.01.2023 ureaplasma ✅
    31.01.2023r. Hycosy i biopsja endometrium- jajowody drożne, ✅zapalenie endometrium ❌
    Hormony ✅


    🧔‍♂️30
    badanie nasienia✅

    07.05.2023r. ⏸️🙊
    08.05.2023r. Beta 789 mlU/ml
    10.05.2023r. Beta 1717 mIU/ml



    25.12.2023r. Olcia, Nasz Świąteczny Cud 🎄✨


    age.png
  • Mainlylife Autorytet
    Postów: 1329 1569

    Wysłany: 10 maja 2023, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    Beezi myślę że jakbyś była na wizycie w piątek to serduszko by już było❤️❤️❤️

    Niech rośnie mały kropek!!

    Dziewczynki wszystkim Wam bardzo mocno kibicuje i zajmujecie super szczególne miejsce w moim sercu bo bardzo liczyłam na zajączka wielkanocnego!
    I nie ma w tym ani kszty zazdrości! Bo wiem ile każda z nas przechodzi żeby dotrzeć do wymarzonego celu!!!

    Low ju girls!!

    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    Moonflower Love you too.

    Cyc do przodu dziołcho i jedziesz z tą majówką! ❤️😁

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏼 31.12.2014r.
    💒 2020r.
    👱🏻‍♀️
    Endometrioza III stopnia ❌
    21.10.2023- 26.01.2023 ureaplasma ✅
    31.01.2023r. Hycosy i biopsja endometrium- jajowody drożne, ✅zapalenie endometrium ❌
    Hormony ✅


    🧔‍♂️30
    badanie nasienia✅

    07.05.2023r. ⏸️🙊
    08.05.2023r. Beta 789 mlU/ml
    10.05.2023r. Beta 1717 mIU/ml



    25.12.2023r. Olcia, Nasz Świąteczny Cud 🎄✨


    age.png
  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 10 maja 2023, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pluto kciuki za jutro koleżanko 🍀 🤩❤️✊

    pluto_nova lubi tę wiadomość

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • Lilka1298 Autorytet
    Postów: 1207 1477

    Wysłany: 10 maja 2023, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pluto, kciuki za jutrzejszą wizytę 🤞🏽

    pluto_nova lubi tę wiadomość

    15.12.2023 - Liwia 🌸
  • malutka203 Autorytet
    Postów: 842 1500

    Wysłany: 10 maja 2023, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi, przepiękny Przecinek 😍 nic się nie martw, u mnie też jeszcze serduszek nie było. Mogłabym iść w przyszłym tygodniu podejrzeć, czy już są, ale idę za 2 tygodnie, bo według lekarki wtedy na 100% będzie wiadomo, co z tym trzecim zarodkiem 🙂

    Trochę już ochłonęłam, przegadaliśmy to z Mężem na spokojnie i jakoś damy radę 😊 najważniejsze, że jesteśmy w tym razem ❤️

    Mama i siostra już wiedzą, obie w mega szoku, ale się cieszą 🙂 w sobotę jedziemy do rodziców powiedzieć mojemu tacie, a w niedzielę do teściów 🙂 uznaliśmy, że w tym przypadku chyba lepiej powiedzieć wszystkim prędzej, bo nigdy nie wiadomo, czy coś się nie przydarzy

    Pluto, kciuki za jutrzejszą wizytę 🤞😊 ja wolę mieć właśnie wizyty z rańca, bo przynajmniej cały dzień się nie stresuję 🙈

    Beezi, M94, ELka, Cotakoza, pluto_nova lubią tę wiadomość

    32 lata
    03.2019 - Lenka ❤️
    27.04 - ⏸️
    2.05 - beta 2299,6
    24.05 - 3 serduszka 🥹🥹🥹❤️❤️❤️
    21.08 - 331g, 359g i 344g maluszków 💙💙💙
    4.09 - wizyta

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3468 8524

    Wysłany: 10 maja 2023, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka, mi też proponowała za 2 tygodnie, ale muszę jak najwcześniej powiedzieć w pracy, a to za dwa tygodnie byłoby prawie pod koniec miesiąca. Ale powiedziała, że za tydzień też się wyjaśni wszystko. 🤞

    Malutka, super, że od początku będziesz miała wsparcie ❤️ Pracujesz czy odpoczywasz?

    M94, malutka203 lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • MałaStokrotka Autorytet
    Postów: 1055 1223

    Wysłany: 10 maja 2023, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mega gratulacje ❤️
    Malutka ale nowiny ❤️❤️❤️

    malutka203, Beezi lubią tę wiadomość

    👧🏼 91 🧔‍♂️ 89 🐈 18

    2019 koniec nie-starań
    2021 starania ze wsparciem gin
    2022 cb 💔
    2025 klinika + kwalifikacja do ivf

    I PICSI - 10.2025 - Menopur & Cetrotide & Pabi - Dexamethason ➡️ 23.10 pick up ➡️ 15🥚 ➡️ 💔😭
    II Ivf - 01.2026 ⛔️

    Ban na ivf na co najmniej 3 miesiące 😭 ➡️ zdrowie najważniejsze ❤️
‹‹ 314 315 316 317 318 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ