Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Entliczek pentliczek kwietniowy króliczek 🐰 zapłodnił jajeczko🥚 będzie dzieciąteczko🤱
Odpowiedz

Entliczek pentliczek kwietniowy króliczek 🐰 zapłodnił jajeczko🥚 będzie dzieciąteczko🤱

Oceń ten wątek:
  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 28 lipca 2023, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka czy ja dobrze kojarzę, że wyszły Ci bakterie w moczu? Dostałaś coś na nie na wizycie u gina? Mi wyszły pojedyncze i zastanawiam się czy mam iść szybciej do gin czy spokojnie czekać do środy?

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 28 lipca 2023, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ELka wrote:
    Malutka czy ja dobrze kojarzę, że wyszły Ci bakterie w moczu? Dostałaś coś na nie na wizycie u gina? Mi wyszły pojedyncze i zastanawiam się czy mam iść szybciej do gin czy spokojnie czekać do środy?
    Przy pojedynczych bakteriach nic się nie zleca ☺️

    ELka lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Magdaalena91 Autorytet
    Postów: 713 1615

    Wysłany: 28 lipca 2023, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ELka wrote:
    Malutka czy ja dobrze kojarzę, że wyszły Ci bakterie w moczu? Dostałaś coś na nie na wizycie u gina? Mi wyszły pojedyncze i zastanawiam się czy mam iść szybciej do gin czy spokojnie czekać do środy?


    Mnie wyszły ale gin nie dał mi nic na to, kazał powtórzyć badania na następną wizytę. 🤷🏻‍♀️

    ELka lubi tę wiadomość

    👩🏻 32l. 🧔🏻 34l.

    Starania o pierwsze maleństwo od 08.2020👶

    09.04.23. ⏸️
    11.04 beta 118🥰
    13.04 beta 274 💖
    26.04 3mm kropka z serduszkiem ❤️ (5+6)
    10.05 1.72 cm dzidzi 💓
    17.05 2.48 cm człowieczka 💓
    12.06 prenatalne - niskie ryzyka - 7.03 cm człowieczka 🩵 (13+1)
    05.07 - 150 g chłopca 🩵(16+3)
    26.07 - 292 g maluszka 🩵 (19+3)
    07.08 - połówkowe-wszystko dobrze- 397 g Misia 🐨 🩵 ( 21+1)
    16.08 - 466 g wstydnisia 🩵 (22+3)
    06.09 - 903 g 🧸 (25 +3)
    27.09 -1372 g 🧸 (28+3)
    17.10 -1970 g 🐻 (31+2)
    07.11 - 2786 g 🐻 (34+2)
    21.11 - 3050 g 🧸 (36 +2)
    03.12 - 3300 g 🧸 (38+0) szpital- przyjęcie na indukcję porodu ✊🏻
    11.12 - Miłosz 3660 g, 55cm 💙

    age.png
  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 28 lipca 2023, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to super! Dziękuję dziewczyny 🫶

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3463 8518

    Wysłany: 29 lipca 2023, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka, jak sytuacja z plamieniem?

    MP25, jak u Ciebie?

    Merry, jak piesek?

    Miłego dnia, dziewczyny ☀️ My u znajomych od wczoraj, okazało się, że też spodziewają się 👶 ❤️

    M94 lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2597 4344

    Wysłany: 29 lipca 2023, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja!☀️

    Screenshot-2023-07-29-08-58-30-385-com-gravid-gravid.jpg

    ELka, Magda65, Angelika95, M94, oloska, WonderWoman, Beezi, Magdaalena91, MerryCherry2 lubią tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2597 4344

    Wysłany: 29 lipca 2023, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka, mi ostatnio też wyszły pojedyńcze. Lekarka spojrzała, że nie ma leukocytów i uznała wynik za prawidłowy. 😊

    ELka lubi tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 29 lipca 2023, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Elka, jak sytuacja z plamieniem?

    MP25, jak u Ciebie?

    Merry, jak piesek?

    Miłego dnia, dziewczyny ☀️ My u znajomych od wczoraj, okazało się, że też spodziewają się 👶 ❤️
    No to Pasożyt będzie miał przyjaciela/przyjaciółkę 😍😍😍 super wiadomość 🫶🫶🫶
    Brudzenia więcej się nie pojawiły 🙏🙏🙏
    Zielone ale czadddddd ❤️❤️❤️ połowa za Wami ❤️❤️❤️
    Udanego weekendu dziewczyny - u mnie leniuchowanie 😜😀

    WonderWoman lubi tę wiadomość

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • Lilka1298 Autorytet
    Postów: 1207 1477

    Wysłany: 29 lipca 2023, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slonce, już połówka! Drugie pół zleci, nim się obejrzymy 😍

    15.12.2023 - Liwia 🌸
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3463 8518

    Wysłany: 29 lipca 2023, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone Słońce, gratulacje ❤️ Już bliżej niż dalej 🥹🍀

    Elka, super, że się uspokoiło, odpoczywaj ❤️

    ELka lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Magdaalena91 Autorytet
    Postów: 713 1615

    Wysłany: 29 lipca 2023, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone Słońce gratulacje 😚 💙

    U mnie też bez większych planów 😊

    Miłego weekendu 🥰

    👩🏻 32l. 🧔🏻 34l.

    Starania o pierwsze maleństwo od 08.2020👶

    09.04.23. ⏸️
    11.04 beta 118🥰
    13.04 beta 274 💖
    26.04 3mm kropka z serduszkiem ❤️ (5+6)
    10.05 1.72 cm dzidzi 💓
    17.05 2.48 cm człowieczka 💓
    12.06 prenatalne - niskie ryzyka - 7.03 cm człowieczka 🩵 (13+1)
    05.07 - 150 g chłopca 🩵(16+3)
    26.07 - 292 g maluszka 🩵 (19+3)
    07.08 - połówkowe-wszystko dobrze- 397 g Misia 🐨 🩵 ( 21+1)
    16.08 - 466 g wstydnisia 🩵 (22+3)
    06.09 - 903 g 🧸 (25 +3)
    27.09 -1372 g 🧸 (28+3)
    17.10 -1970 g 🐻 (31+2)
    07.11 - 2786 g 🐻 (34+2)
    21.11 - 3050 g 🧸 (36 +2)
    03.12 - 3300 g 🧸 (38+0) szpital- przyjęcie na indukcję porodu ✊🏻
    11.12 - Miłosz 3660 g, 55cm 💙

    age.png
  • MerryCherry2 Autorytet
    Postów: 308 473

    Wysłany: 29 lipca 2023, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Beezi, piesek różnie. Wczoraj byliśmy u weta,mały dostał kroplówkę i cztery zastrzyki...strasznie to przeżył. Na razie walczymy z problemami jelitowymi,ale nadal niewyjaśnione pozostają zmiany w zachowaniu pieska. Nagle stał się lękliwy,boi się spacerów. No nie mam pojęcia co się dzieje. Zaczęło się od szczepienia na wściekliznę.
    Z dobrych newsów leżę właśnie i czuję jak mała mnie boksuje,czasem daje mi nieźle popalić oczywiście najbardziej w nocy kiedy ja chcę spać 🥴. Te ruchy małej to strasznie dziwne uczucie, ale mam nadzieję, że to dobry znak i może łożysko jest w końcu w lepszym miejscu.
    Lilka, witaj spowrotem❤️
    Elka, więcej odpoczynku a te plamienia na pewno się już nie powtórzą. Ja mam ogólny zakaz wszystkiego, wiekszej aktywności,seksu ,sportu,nawet na rower nie mogę wsiąść.
    Nadal biorę luteinę i coś czuję że do końca tak zostanie😡.
    Elka,Malutka..jak wam idzie odstawianie Xonvea?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2023, 13:42

    ELka lubi tę wiadomość

    25.04- ⏸️
    21.06- prenatalne- 👌
    12.07- Panorama- zdrowa
    👧💗
    20.07- AV👌
    27.07- AV👌
    02.08- AV👌
    17.08- wizyta
    25.08- połówkowe 👌 - 420 gram kluski💗
    ryzyko łożyska przodującego🤷
    08.09- Echo serca👍- 600 g 🐢
    04.10- USG 1017 g klocka
    🐢
    08.11- 1858g🐢

    age.png
  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 29 lipca 2023, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryCherry2 wrote:
    Cześć!
    Beezi, piesek różnie. Wczoraj byliśmy u weta,mały dostał kroplówkę i cztery zastrzyki...strasznie to przeżył. Na razie walczymy z problemami jelitowymi,ale nadal niewyjaśnione pozostają zmiany w zachowaniu pieska. Nagle stał się lękliwy,boi się spacerów. No nie mam pojęcia co się dzieje. Zaczęło się od szczepienia na wściekliznę.
    Z dobrych newsów leżę właśnie i czuję jak mała mnie boksuje,czasem daje mi nieźle popalić oczywiście najbardziej w nocy kiedy ja chcę spać 🥴. Te ruchy małej to strasznie dziwne uczucie, ale mam nadzieję, że to dobry znak i może łożysko jest w końcu w lepszym miejscu.
    Kilka, witaj spowrotem❤️
    Elka, więcej odpoczynku a te plamienia na pewno się już nie powtórzą. Ja mam ogólny zakaz wszystkiego, wiekszej aktywności,seksu ,sportu,nawet na rower nie mogę wsiąść.
    Nadal biorę luteinę i coś czuję że do końca tak zostanie😡.
    Elka,Malutka..jak wam idzie odstawianie Xonvea?
    Wiesz co a może w drodze do albo od weta strasznie się czegoś przestraszył na ulicy? Może huknął na niego inny pies u weta? Ktoś zatrąbił? Kurcze dziwne... Biedaczek...
    Ale te ruchy muszą być czadowe 🥹🥹🥹 już się nie mogę doczekać u mnie 🥹🥹🥹 przyjaciółka mówiła mi, że Jej mała wariowała od 23 do 5 rano i taki też tryb życia prowadziła po porodzie 🫣🫣🫣 jak chodzili do ginekologa to musiała jeść czekoladę i przepuszczać pacjentki bo mała wtedy spala w najlepsze.
    Ja po tym jak wymiotowałam poniedz, wt i środę dopiero wczoraj wzięłam o 1 tabl mniej więc jeszcze nie widzę zmian. Wiem natomiast, że bankowo bardziejnie mdli po białym serze. Dziś robię kluski ziemniaczane, z boczkiem i białym serem i będę pewnie cierpieć ale co tam 🤤

    MerryCherry2 lubi tę wiadomość

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2597 4344

    Wysłany: 29 lipca 2023, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka1298 wrote:
    Zielone.Slonce, już połówka! Drugie pół zleci, nim się obejrzymy 😍
    Nawet nie drugie pół. Zostało mi między 14-17 tygodni ciąży. 😱
    W internetach jest napisane, że rozwiązanie ciąży bliźniaczej gdzie maluchy mają wspólne łożysko, następuje między 34 a 37tc.

    ELka lubi tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • MerryCherry2 Autorytet
    Postów: 308 473

    Wysłany: 29 lipca 2023, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ELka wrote:
    Wiesz co a może w drodze do albo od weta strasznie się czegoś przestraszył na ulicy? Może huknął na niego inny pies u weta? Ktoś zatrąbił? Kurcze dziwne... Biedaczek...
    Ale te ruchy muszą być czadowe 🥹🥹🥹 już się nie mogę doczekać u mnie 🥹🥹🥹 przyjaciółka mówiła mi, że Jej mała wariowała od 23 do 5 rano i taki też tryb życia prowadziła po porodzie 🫣🫣🫣 jak chodzili do ginekologa to musiała jeść czekoladę i przepuszczać pacjentki bo mała wtedy spala w najlepsze.
    Ja po tym jak wymiotowałam poniedz, wt i środę dopiero wczoraj wzięłam o 1 tabl mniej więc jeszcze nie widzę zmian. Wiem natomiast, że bankowo bardziejnie mdli po białym serze. Dziś robię kluski ziemniaczane, z boczkiem i białym serem i będę pewnie cierpieć ale co tam 🤤
    Kluski ziemniaczane z boczkiem to moje ulubione danie. Pochodzę z Kujaw a tam jest to bardzo popularne😁. Narobiłaś mi smaka, ale trudno dostać taki normalny boczek ostatnio w sklepie.
    Co do pieska, czeka nas długa diagnostyka,ale na pewno tak tego nie zostawię. Coś się wydarzyło ,tylko nie wiemy co. Nikt go nie wystraszył, nic go nie ugryzło bo czarna magia. Jeżeli zdrowotnie będzie ok to pozostaje nam pomoc behawiorysty.
    Elka mam nadzieję że to odstawianie się w końcu uda,kurde kiedyś musi😅👍❤️

    ELka lubi tę wiadomość

    25.04- ⏸️
    21.06- prenatalne- 👌
    12.07- Panorama- zdrowa
    👧💗
    20.07- AV👌
    27.07- AV👌
    02.08- AV👌
    17.08- wizyta
    25.08- połówkowe 👌 - 420 gram kluski💗
    ryzyko łożyska przodującego🤷
    08.09- Echo serca👍- 600 g 🐢
    04.10- USG 1017 g klocka
    🐢
    08.11- 1858g🐢

    age.png
  • Lilka1298 Autorytet
    Postów: 1207 1477

    Wysłany: 29 lipca 2023, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Słońce wrote:
    Nawet nie drugie pół. Zostało mi między 14-17 tygodni ciąży. 😱
    W internetach jest napisane, że rozwiązanie ciąży bliźniaczej gdzie maluchy mają wspólne łożysko, następuje między 34 a 37tc.

    Wiem, wiem 🙂
    Ja pierwsze dziecko urodziłam w 35 tygodniu.

    15.12.2023 - Liwia 🌸
  • Mainlylife Autorytet
    Postów: 1329 1569

    Wysłany: 29 lipca 2023, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B7-CBBD68-DE0-C-42-A8-93-A0-9-FF6-F7-B3-A62-A.jpg

    ELka, Zielone.Słońce, Angelika95, Magdaalena91, Beezi lubią tę wiadomość

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏼 31.12.2014r.
    💒 2020r.
    👱🏻‍♀️
    Endometrioza III stopnia ❌
    21.10.2023- 26.01.2023 ureaplasma ✅
    31.01.2023r. Hycosy i biopsja endometrium- jajowody drożne, ✅zapalenie endometrium ❌
    Hormony ✅


    🧔‍♂️30
    badanie nasienia✅

    07.05.2023r. ⏸️🙊
    08.05.2023r. Beta 789 mlU/ml
    10.05.2023r. Beta 1717 mIU/ml



    25.12.2023r. Olcia, Nasz Świąteczny Cud 🎄✨


    age.png
  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 29 lipca 2023, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryCherry2 wrote:
    Kluski ziemniaczane z boczkiem to moje ulubione danie. Pochodzę z Kujaw a tam jest to bardzo popularne😁. Narobiłaś mi smaka, ale trudno dostać taki normalny boczek ostatnio w sklepie.
    Co do pieska, czeka nas długa diagnostyka,ale na pewno tak tego nie zostawię. Coś się wydarzyło ,tylko nie wiemy co. Nikt go nie wystraszył, nic go nie ugryzło bo czarna magia. Jeżeli zdrowotnie będzie ok to pozostaje nam pomoc behawiorysty.
    Elka mam nadzieję że to odstawianie się w końcu uda,kurde kiedyś musi😅👍❤️
    My też z Kujaw - Włocławek 😍a słuchaj a teraz tak pomyślałam może kleszcz go ugryzł i teraz ma objawy?
    Trzymam kciuki, żeby nam się udało odstawić ✊🙏😜❤️
    My mamy takiego małego osiedlowego rzeznika no name z pysznymi wyrobami.
    Mainly jakie piękne łupy 🩷🩷🩷🩷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2023, 14:56

    MerryCherry2 lubi tę wiadomość

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • Angelika95 Autorytet
    Postów: 985 1751

    Wysłany: 29 lipca 2023, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Słońce super że już połówka 🩵 Magdalena Ty chyba tak samo? 💙 szybko leci, mi dziś też udało się nagrać jak Jagódka harcuje 🩷

    Mainlylife piękne zakupy 😊

    Merry, właśnie, może kleszcz? Przyjaciółka weterynarz mówi, że pół poczekalni codziennie to są psy i koty z kleszczami

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2023, 14:54

    Mainlylife, MerryCherry2 lubią tę wiadomość

    👩 28 lat 👦 31 lat

    9cs - ten szczęśliwy 😍

    12.04 (10dpo) ⏸️
    14.04 beta 88, prog 20
    15.04 beta 123,5
    18.04 beta 535.24 🥳🥳🥳
    20.04 pęcherzyk 4mm we właściwym miejscu🥰
    01.06 4cm machającego człowieczka, problemy z szyjką - leżymy
    07.08 - połówkowe, 392g zdrowej dziewczynki 🩷
    25.09 - 1100g 🥰
    13-21.11 - 2300g, skurcze, zagrażający poród przedwczesny, szpital
    04.12 - ciąża donoszona 🥳 ponowne skurcze, przyjęcie do szpitala na cc (ułożenie miednicowe)
    05.12 - witamy naszą cudną Jagódkę, 2940g, 56cm 🩷🩷🩷 (37+1)

    age.png
  • Mainlylife Autorytet
    Postów: 1329 1569

    Wysłany: 29 lipca 2023, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryCherry2 wrote:
    Cześć!
    Beezi, piesek różnie. Wczoraj byliśmy u weta,mały dostał kroplówkę i cztery zastrzyki...strasznie to przeżył. Na razie walczymy z problemami jelitowymi,ale nadal niewyjaśnione pozostają zmiany w zachowaniu pieska. Nagle stał się lękliwy,boi się spacerów. No nie mam pojęcia co się dzieje. Zaczęło się od szczepienia na wściekliznę.
    Z dobrych newsów leżę właśnie i czuję jak mała mnie boksuje,czasem daje mi nieźle popalić oczywiście najbardziej w nocy kiedy ja chcę spać 🥴. Te ruchy małej to strasznie dziwne uczucie, ale mam nadzieję, że to dobry znak i może łożysko jest w końcu w lepszym miejscu.
    Lilka, witaj spowrotem❤️
    Elka, więcej odpoczynku a te plamienia na pewno się już nie powtórzą. Ja mam ogólny zakaz wszystkiego, wiekszej aktywności,seksu ,sportu,nawet na rower nie mogę wsiąść.
    Nadal biorę luteinę i coś czuję że do końca tak zostanie😡.
    Elka,Malutka..jak wam idzie odstawianie Xonvea?


    Biedny piesek, może coś na spacerze, czegoś się wystraszył. Chyba, ze szczepionka mu zaszkodziła? Hmmm… 🤔

    Ooo super, ze czujesz ruchy 😍 może i moje dziecię da niedługo o sobie znać.

    Kurczę to takie irytujące jak nie można w pełni cieszyć się tym czasem tylko dochodzi ograniczanie się ale wszystko dla dobra malucha wiec ma to sens.

    MerryCherry2 lubi tę wiadomość

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏼 31.12.2014r.
    💒 2020r.
    👱🏻‍♀️
    Endometrioza III stopnia ❌
    21.10.2023- 26.01.2023 ureaplasma ✅
    31.01.2023r. Hycosy i biopsja endometrium- jajowody drożne, ✅zapalenie endometrium ❌
    Hormony ✅


    🧔‍♂️30
    badanie nasienia✅

    07.05.2023r. ⏸️🙊
    08.05.2023r. Beta 789 mlU/ml
    10.05.2023r. Beta 1717 mIU/ml



    25.12.2023r. Olcia, Nasz Świąteczny Cud 🎄✨


    age.png
‹‹ 454 455 456 457 458 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ