Forum Starając się - ogólne Erytromycyna
Odpowiedz

Erytromycyna

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej zażywała ktoraś z Was ten antybiotyk ? Biorę od dzisiaj rana na zapalenie przydatków i zastanawiam się czy to po nim mi jest tak strasznie nie dobrze czy z tego bólu :/ ... Jeśli brałyście jak wyglądał przebieg leczenia pierwszy raz mam ten lek i mam pewne obawy w internecie są różne opinie . Dostałam ją w szpitalu w Londynie . Lekarka stwierdziła że będzie bezpieczniejsza podczas starań niż amoksycylina . Na wymazy muszę czekać do tygodnia :/ na razie biorę według zaleceń dawka 500mg 2x dziennie

 • Maczek Autorytet
  Postów: 2476 2584

  Wysłany: 15 grudnia 2014, 23:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Zdaje mi się, że brałam kiedyś przy okazji jakiegoś choróbska...
  Na antybiotykach ogółem jest niefajnie.
  Zadbaj sobie o jakieś probiotyki - ochronnie na układ pokarmowy. Albo porządny kefir/maslankę ;)

  K7KTp2.png
  VMlC.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 16 grudnia 2014, 08:36

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dzięki słońce właśnie ciężko tu o probiotyk (mieszkam w Anglii) muszę czekać aż poczta przyniesie zamówiłam sobie z polskiej apteki . Mąż poszedł wczoraj to mu dała calcium do ssania jako osłonę :-/
  Jakos przetrwam te 13 dni jeszcze :-/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego