X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Erytromycyna
Odpowiedz

Erytromycyna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej zażywała ktoraś z Was ten antybiotyk ? Biorę od dzisiaj rana na zapalenie przydatków i zastanawiam się czy to po nim mi jest tak strasznie nie dobrze czy z tego bólu :/ ... Jeśli brałyście jak wyglądał przebieg leczenia pierwszy raz mam ten lek i mam pewne obawy w internecie są różne opinie . Dostałam ją w szpitalu w Londynie . Lekarka stwierdziła że będzie bezpieczniejsza podczas starań niż amoksycylina . Na wymazy muszę czekać do tygodnia :/ na razie biorę według zaleceń dawka 500mg 2x dziennie

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdaje mi się, że brałam kiedyś przy okazji jakiegoś choróbska...
    Na antybiotykach ogółem jest niefajnie.
    Zadbaj sobie o jakieś probiotyki - ochronnie na układ pokarmowy. Albo porządny kefir/maslankę ;)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki słońce właśnie ciężko tu o probiotyk (mieszkam w Anglii) muszę czekać aż poczta przyniesie zamówiłam sobie z polskiej apteki . Mąż poszedł wczoraj to mu dała calcium do ssania jako osłonę :-/
    Jakos przetrwam te 13 dni jeszcze :-/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ