X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ESMYA - szansa na wyleczenie mięśniaków?
Odpowiedz

ESMYA - szansa na wyleczenie mięśniaków?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MyszaGenia Znajoma
    Postów: 29 6

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio pojawiła się nadzieja w bezoperacyjnym leczeniu mięśniaków - Esmya. Dosyć droga, 3 - miesięczna kuracja (ok. 800 zł za opakowanie), obiecuje zmniejszenie mięśniaków średnio o 50%...
    Czy któraś z Was ją stosowała?
    Jakie efekty?
    Co z zajściem w ciążę po kuracji?

    Wierzę, że się uda...:)
  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli kogoś to zainteresuje, to napiszę krótko:
    Stosowałam.
    Efekty - w sumie nie wiem do końca. Esmya miała mnie przygotować do operacji i zmniejszyć prawdopodobieństwo krwotoku i najlepiej jak najbardziej zmniejszyć mięśniaki.
    Operacja się udała. Czy się zmniejszyły - nie wiem. Podczas kontrolnych wizyt lekarz mówił, że tak, ale w czasie operacji okazały się większe niż wyglądały na USG.
    Co do ciąży - na razie efektów brak, ale jestem dopiero w trakcie drugiego cyklu starań. Po 4 miesiącach od operacji dostaliśmy "zielone światło".
    W trakcie operacji warto zastosować żel na zrosty.

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ