X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Estrofem endometrium
Odpowiedz

Estrofem endometrium

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AlinaRosca Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w jakich dniach cyklu i dawkach bierzecie estrofem? Mi zablokował wzrost pecherzykow, kolejny cykl stracony :(

  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4617 3079

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlinaRosca wrote:
    Dziewczyny w jakich dniach cyklu i dawkach bierzecie estrofem? Mi zablokował wzrost pecherzykow, kolejny cykl stracony :(
    Ja miałam zalecony od 5-10dc w dawce 1x 2mg
    A To IE jaka dawka zablokowała?

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
  • AlinaRosca Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 3 dc 2x1 łącznie z Lametta, dotychczas pęcherzyki były zawsze na cyklach niestymulowanych, nawet 4 w cyklu stymulowanym na lamecie. Jak na Ciebie podziałał estrofem?

  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4617 3079

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlinaRosca wrote:
    Od 3 dc 2x1 łącznie z Lametta, dotychczas pęcherzyki były zawsze na cyklach niestymulowanych, nawet 4 w cyklu stymulowanym na lamecie. Jak na Ciebie podziałał estrofem?
    Na mnie tak naprawdę to chyba wcale nie podziałał bo Endo w 11dc 4mm .... I cykl niby bezowulacyjny

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
  • AlinaRosca Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Na mnie tak naprawdę to chyba wcale nie podziałał bo Endo w 11dc 4mm .... I cykl niby bezowulacyjny

    I jaki ginekolog ma plan na Ciebie? Ja juz siły nie mam do tego endometrium..

  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4617 3079

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlinaRosca wrote:
    I jaki ginekolog ma plan na Ciebie? Ja juz siły nie mam do tego endometrium..
    Mi się Endo popsuło przez Clo , dlatego zmieniam na Lamette. Mam dopiero pierwszy cykl z nia także nie wiem jak zareaguje. I nie wiem czy mam brać Estrofem... Bo gdzieś doczytałam że nie można ich łączyć 🤔🤔

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ