X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne euthyrox a miesiaczka
Odpowiedz

euthyrox a miesiaczka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylabrzeska67 Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, pytanie do dziewczyn ktore przyjmuja euthyrox- czy zauwazyyscie zmiane w krwawieniu? ja przyjmuje eythyrox od 4 m0cy i zauwazylam ze z miesiaca na miesiac mam bardziej skape krwawienie, ws tym miesiacuto juz w wogole trwalo 2 dni i 3 takie plamienie..

  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4014 5394

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak mam odkąd biorę euthyrox. Moje się skróciły z 5 dni normalnego krwawienia na 3 skąpego.

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ